Zobrazit větší

Bunda On Running WATERPROOF ANORAK MAN

7630040531849

A35:12400081-mustard (pro objednávky)

Nové

On Running WATERPROOF ANORAK je ultralehkou nepromokavou běžeckou větrovkou do nejrůznějšího počasí. Bude vhodnou volbou pro nošení za...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 8 451 Kč

Více informací:

Bunda On Running WATERPROOF ANORAK MAN - Bundy a kabáty - Trefa Sport .cz

Bunda On Running WATERPROOF ANORAK MAN

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Żółty
  • gender: male
  • SIZE: S


On Running WATERPROOF ANORAK je ultralehkou nepromokavou běžeckou větrovkou do nejrůznějšího počasí. Bude vhodnou volbou pro nošení z;a chladných a deštivých dnů nebo z;a proměnlivého počasí, jehož vývoj lze těžko předpokládat. Každá část tohoto skutečně lehkého modelu byla navržena v souladu s požadavky na praktičnost a ochranu běžce před špatným venkovním počasím. Trojvrstevná laminátová vlákna neprofukují a jsou nepromokovavá, spolu s tím si však uchovávají vysokou uroveň prodyšnosti a paropropustnosti. Materiál produktu se aktivně účastní pohlcování potu coby vedlejšího produktu namáhavé fyzické činnosti. Výsledkem je udržení optimálního teplotního komfortu. O odvádění přebytečného tepla a vlhka z oblasti podpaží se starají speciální ventilační otvory. Bundu je možné při přehřívání rozepínat zipem, s jako zcela zapnout, pokud začíná tělo prochladat. Neprosakující povrch zipu zabraňuje vnikání vody dovnitř a promočení spodních vrstev oblečení. Anatomicky tvarovaná kapuca bundy drží na svém místě, nezmenšuje zorný úhel a chrání hlavu a krk před větrem a deštěm. Pro úpravu jejího obvodu stačí jednoduchý pohyb jedné ruky. Neopominutelnou výhodou běžecké bundy je i její nevelký objem po složení. Role obalu, aby složená větrovka držela tvar, se v tomto případě skvěle zhostí otevřená náprsní kapsa. Po složení nebo srolování bude zabírat překvapivě málo místa v batohu. Materiál produktuy, z nichž byl produkt vyroben, byly vybírány pečlivě nejen ze vzhledu na funkčnost, ale také z hlediska ekologie. Promyšleně řešená voděodolná membrána je prodyšná, ohebná, elastická a má dlouhou životnost. Pro její vznik nebylo užito PTFE (teflonu), látky problematické co do vztahu k životnímu prostředí a lidskému zdraví. Kromě toho je povrch pokrytý nepromokavým a nešpinícím se povlakem DWR (Durable Water Repellency), který rovněž neobsahuje škodlivé látky na bázi PFC. Bunda On Running WATERPROOF ANORAK je vynikajícím řešením pro běžce, které od tréninku neodradí ani zlé počasí.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBLEČENÍ | Bundy a kabáty


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bunda On Running WATERPROOF ANORAK MAN ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz