Zobrazit větší

Golfové boty G/Fore SKULL DISRUPTOR

192938095842

A35:G4LS20EF17-snow (pro objednávky)

Nové

Boty na golf G/Fore SKULL DISRUPTOR jsou golfové boty, které se nechaly inspirovat streetwear stylem a aktuální sneakermánií. Pohodlně se nosící...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 5 607 Kč

Více informací:

Golfové boty G/Fore SKULL DISRUPTOR - Boty na golf - Trefa Sport .cz

Golfové boty G/Fore SKULL DISRUPTOR

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: White
  • gender: female
  • SIZE: 37|38


Boty na golf G/Fore SKULL DISRUPTOR jsou golfové boty, které se nechaly inspirovat streetwear stylem a aktuální sneakermánií. Pohodlně se nosící model s moderním vzhledem. Jedná se o ideální volbu obuvi pro ženy, které si cení městského stylu, jedinečně pojatého vzhledu a praktických konstrukčních řešení. Model je anatomicky dopasovaný ke tvaru chodidla a vyhotovený z vysoce kvalitních materiálů. Neopakovatelný moderní vzhled jim propůjčuje vyhotovení z přírodní kůže. Na ještě zajímavějším vzhledu jim dodává do povrchu vytlačovaný vzorek ve tvaru stylizovaných lebek a kontrastní proužek vzadu na patě. Tělo boty vzniklo z vysoce kvalitní kůže, která nenasakuje vodu a během nošení se díky své plasticitě chodidlům postupně přizpůsobí. Nekompromisně výrazný vzorek tohoto modelu golfové obuvi se postará o vysokou přilnavost k povrchu z;a každých okolností. Z podrážky vystupující ostny napomáhají k udržování stabilního postoje těla bez ohledu na situaci a dovolují se plně soustředit na hru. O příjemné mikroklima uvnitř a náležitou hygienu se stará výložka z pěnového materiálu o třech různých hustotách. Výložku není problém vyndavat a pokud na to přijde, stačí ji šetrně vyprat a po usušení vložit zpět. SKULL DISRUPTOR jsou symbolem profesionality a stylového vzhledu, na golfovém poli tolik oceňovaného.

Kategorie sportovního zboží: DÁMCZÉ | OBUV | Boty na golf


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Golfové boty G/Fore SKULL DISRUPTOR ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz