Zobrazit větší

Golfové boty G/Fore WELT STUD GALLIVANTER

192938066071

A35:G4LS20EF10-snow (pro objednávky)

Nové

Boty na golf WELT STUD GALLIVANTER od G/Fore jsou rovným dílem pohodlné na nošení a rovným dílem stylové. Jedná se o profesionálně navrhovaný...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 5 607 Kč

Více informací:

Golfové boty G/Fore WELT STUD GALLIVANTER - Boty na golf - Trefa Sport .cz

Golfové boty G/Fore WELT STUD GALLIVANTER

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: White
  • gender: female
  • SIZE: 39


Boty na golf WELT STUD GALLIVANTER od G/Fore jsou rovným dílem pohodlné na nošení a rovným dílem stylové. Jedná se o profesionálně navrhovaný model, dopasovaný anatomicky ke tvaru chodidla a vyhotovený z vysoce kvalitních materiálů. Jejich neopakovatelný vzhled je dán spojením přírodní lícové kůže a výrazného kovového kovového zdobení. Na ještě elitářštějším designu se rovněž podepisuje klasické prošívání v horní čási boty. Tělo boty vzniklo z vysoce kvalitní kůže, která nenasakuje vodu a během nošení se díky své plasticitě chodidlům postupně přizpůsobí. Nekompromisně výrazný vzorek tohoto modelu golfové obuvi se postará o vysokou přilnavost k povrchu z;a každých okolností. Z podrážky vystupující ostny napomáhají k udržování stabilního postoje těla bez ohledu na situaci a dovolují se plně soustředit na hru. O příjemné mikroklima uvnitř a náležitou hygienu se stará výložka z pěnového materiálu o třech různých hustotách. Výložku není problém vyndavat a pokud na to přijde, stačí ji šetrně vyprat a po usušení vložit zpět. WELT STUD GALLIVANTER jsou symbolem profesionality a stylového vzhledu, na golfovém poli tolik oceňovaného.

Kategorie sportovního zboží: DÁMCZÉ | OBUV | Boty na golf


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Golfové boty G/Fore WELT STUD GALLIVANTER ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz