Zobrazit větší

Běžecké boty On Running CLOUDACE MAN

7630040541138

A35:3099863-navy-malibu (pro objednávky)

Nové

Boty On Running CLOUDACE jsou modelem pro každodenní tréninky, který byl navržen v souladu s potřebami běžců, trpících pronací chodidel a...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 5 490 Kč

Více informací:

Běžecké boty On Running CLOUDACE MAN - Buty biegowe - Trefa Sport .cz

Běžecké boty On Running CLOUDACE MAN

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Blue|Gray
  • gender: male
  • SIZE: 42


Boty On Running CLOUDACE jsou modelem pro každodenní tréninky, který byl navržen v souladu s potřebami běžců, trpících pronací chodidel a hledajících odpovědné řešení. Nejlépe se osvědčí pro běhání po zpevněném tvrdém povrchu na náročných dlouhých trasách. Své uživatele nezklamou ani na půlmaratonu, maratonu nebo na extrémně dlouhých trasách. Je to právě model CLOUDACE, jenž nabízí nejvyšší stupeň amortizace, komfortu a stabilizace chodidla, aniž by se to negativně podepsalo na dynamice. Velkou měrou se na tom podílí speciálně řešená podešev CloudTec®, vytvořená ze dvou typů materiálů. Od paty po střední část je podešev boty vybavena polštářky ze superměkké pěny Zero-Gravity, navyšující úroveň amortizace otřesů. Oproti tomu je přední část podešvi gumová a umožňuje dynamický odraz při každém dopadu na zem. Pro ještě větší úroveň stabilizace chodidla je oblast paty obšitá termoplastickým materiálem TPU, přizpůsobujícím se tvaru nohy běžce. Konstrukce boty a jazyka se u tohoto modelu spolupodílí na správných procesech termoregulace uvnitř. Síťovaná struktura materiálu se během teplého počasí stará o odvětrávání a mohou se skrze ni odpařovat páry potu. Chodidla tak zůstávají stále suchá. Výše uvedená skutečnost má z;a výsledek jediné. Ani během náročných a dlouhých tréninků nebudou Vaše chodidla ochuzena o požadovaný komfort. Bezešvé provedení vnitřní části bot bude mít z;a výsledek, že i bez ponožek zůstane pokožka bez jediné odřeniny. Houbový materiál uvnitř boty má antibakteriální vlastnosti, prostředí zde je nepříznivé pro množení mikrobů. Pot nebude s časem zapáchat a nohy zůstanou svěží i po celém dni aktivního nošení. Model CLOUDACE je hmatatelným důkazem, že stabilní a příjemný běh nemusí být jen záležitostí volného a opatrného odrazu. Naopak - tyto běžecké boty v sobě obsahují vše, co je pro dynamický běh nejdůležitější.
Kategorie sportovního zboží: Buty biegowe


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Běžecké boty On Running CLOUDACE MAN ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz