Zobrazit větší

Šaty AERONAUTICA MILITARE

8056423297727

A35:VE058DCT2271-8184 (pro objednávky)

Nové

Šaty Aeronautica Militare, cílící na ženy, které rády holdují military stylizacím. Se zapínáním na zip. Na přední straně nalezneme...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 6 545 Kč

Více informací:

Šaty AERONAUTICA MILITARE - Šaty a sukně - Trefa Sport .cz

Šaty AERONAUTICA MILITARE

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Navy Blue
  • gender: female
  • SIZE: XS


Šaty Aeronautica Militare, cílící na ženy, které rády holdují military stylizacím. Se zapínáním na zip. Na přední straně nalezneme čtveřici svislých kapes, zapínatelných pomocí zipu. Zezadu se dvěma zapuštěnými otevřenými kapsami. Měkký rovný límeček. Volitelná možnost zapínání rukávů na 3/4 délky. Obvod pasu dámských šatů je možné upravovat. S uniformní barvou šatů skvěle kontrastují výrazné švy. Šaty byly vyrobeny z lyocellu - prodyšné a vzdušné látky, měkké na dotek. Lyocell pochází z přírodní celulózy, získávané ze dřeva. Je schopný pohlcovat o polovinu více vlhkosti, než klasická bavlna a kromě toho mnohem rychleji schne. Jedná se proto o vhodný materiál pro alergiky, neboť v něm nedochází k množení bakterií a roztočů. Je odolný a při nošení se nemačká.​e originálem, užívaným dnes a v minulosti silami Italského letectva.

Kategorie sportovního zboží: Šaty a sukně


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šaty AERONAUTICA MILITARE ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz