Zobrazit větší

Šaty CAMILLA

9341458614557

A35:3660-cosmicco (pro objednávky)

Nové

Šaty maxi délky od značky Camilla se zajímavě řešenou dvouvrstevnou zadní částí. Celé vyrobené z hedvábí. Výstřih ve tvaru písmene V byl...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 13 871 Kč

Více informací:

Šaty CAMILLA - Šaty a sukně - Trefa Sport .cz

Šaty CAMILLA

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Brown|Print
  • gender: female
  • SIZE: M


Šaty maxi délky od značky Camilla se zajímavě řešenou dvouvrstevnou zadní částí. Celé vyrobené z hedvábí. Výstřih ve tvaru písmene V byl ozdoben pomocí ručně našívaných krystalků. Na originálním uměleckém pojetí letním šatům dodává vzor, zainspirovaný perským folklórem. Na bocích s rozparky. Model, který bude tančit s každým Vaším pohybem. Nebude problém si je obléct přes plavky, nebo samostatně jako běžné letní šaty. Přesně to jsou důvody, proč by neměly chybě v zavazadle, se kterým se chystáte na letiště.

Kategorie sportovního zboží: Šaty a sukně


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šaty CAMILLA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz