Zobrazit větší

Plátěnky Manebi x THE RAKE PALM SPRINGS

2010000035795

A35:C88C0-patriot-blue (pro objednávky)

Nové

Pánské plátěnky Manebi PALM SPRINGS z limitované módní edice The Rake vs. Manebi. Patří mezi nadčasové a nejpopulárnější modely espadrilek...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 394 Kč

Více informací:

Plátěnky Manebi x THE RAKE PALM SPRINGS - Plátěnky - Trefa Sport .cz

Plátěnky Manebi x THE RAKE PALM SPRINGS

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Navy Blue
  • gender: male
  • SIZE: 41


Pánské plátěnky Manebi PALM SPRINGS z limitované módní edice The Rake vs. Manebi. Patří mezi nadčasové a nejpopulárnější modely espadrilek z nabídky značky Manebi. Na neopakovatelném designu se společně podílely týmy z The Rake a Manebi. Boty byly vyrobené ze semišové kůže. Na boku vyšité barevně ladící logo značky. Podrážka je vyrobena z přírodní juty a tenký vzorek naspodu z gumy. Výška produktu podrážky činí 20 mm.​i přední pánské lifestylové magazíny a nadnárodní internetový obchod s luxusními oděvy.

Kategorie sportovního zboží: PÁNCZÉ | OBUV | Plátěnky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Plátěnky Manebi x THE RAKE PALM SPRINGS ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz