Zobrazit větší

Kombinéza Deha EXPRESSION

8033489316616

A35:D23134-10009 (pro objednávky)

Nové

Dámská kombinéza Deha EXPRESSION. S ženskou postavou si bude dobře rozumět, vykreslí její přednosti a zároveň dodá volnost pohybům těla. Na...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 2 636 Kč

Více informací:

Kombinéza Deha EXPRESSION - Kombinézy - Trefa Sport .cz

Kombinéza Deha EXPRESSION

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Black
  • gender: female
  • SIZE: XS


Dámská kombinéza Deha EXPRESSION. S ženskou postavou si bude dobře rozumět, vykreslí její přednosti a zároveň dodá volnost pohybům těla. Na bocích se nacházejí tenké zlatě zbarvené lampasy. Se stahovacím lemem v úrovni pasu. Vzadu se dvěma našívanými kapsami. U krku zapínání na knoflík. S nohavicemi zkrácenými na délku 7/8.​a dotek. Lyocell pochází z přírodní celulózy, získávané ze dřeva. Je schopný pohlcovat o polovinu více vlhkosti, než klasická bavlna a kromě toho mnohem rychleji schne. Jedná se proto o vhodný materiál pro alergiky, neboť v něm nedochází k množení bakterií a roztočů. Látka je odolná a nemačká se.

Kategorie sportovního zboží: Kombinézy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kombinéza Deha EXPRESSION ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz