Zobrazit větší

Šaty Deha EASY

8300406612848

A35:B24468-18206 (pro objednávky)

Nové

Šaty Deha EASY v oslnivě slunečně žlutém odstínu, schopné rozjasnit každý Váš den. Budete pro ně sahat do šatníku i během horkých...

Více informací:

Výrobce: Bauer

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 969 Kč

Více informací:

Šaty Deha EASY - Šaty a sukně - Trefa Sport .cz

Šaty Deha EASY

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • COLOR: Żółty
  • gender: female
  • SIZE: XS


Šaty Deha EASY v oslnivě slunečně žlutém odstínu, schopné rozjasnit každý Váš den. Budete pro ně sahat do šatníku i během horkých letních dnů, neboť vznikly z vysoce prodyšné a příjemné látky. Bez rukávů. Výstřih ve tvaru písmene V. S výrazným švem pod úrovní poprsí. Šaty se střední délkou (midi). Na bocích s rozparky. Se dvěma kapsami. Šaty byly vyrobeny z lyocellu - prodyšné a vzdušné látky, měkké na dotek. Lyocell pochází z přírodní celulózy, získávané ze dřeva. Je schopný pohlcovat o polovinu více vlhkosti, než klasická bavlna a kromě toho mnohem rychleji schne. Jedná se proto o vhodný materiál pro alergiky, neboť v něm nedochází k množení bakterií a roztočů. Látka je odolná a nemačká se.

Kategorie sportovního zboží: Šaty a sukně


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šaty Deha EASY ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz