Zobrazit větší

G21 Carport black/yellow přístřešek pro automobil

A50:727090 (pro objednávky)

Nové

G21 Carport black/yellow přístřešek pro automobilAuto v suchu, rychle a jednoduše. Nezdržujte se se stavbou zděné garáže, nehledejte místo na...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 44 990 Kč

Více informací:

G21 Carport black/yellow přístřešek pro automobil - Garáže - Trefa Sport .cz

G21 Carport black/yellow přístřešek pro automobil

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


G21 Carport black/yellow přístřešek pro automobil

Auto v suchu, rychle a jednoduše. Nezdržujte se se stavbou zděné garáže, nehledejte místo na plechovou. Pořiďte svému autu přístřešek, který je dostatečně ochrání před sluncem i deštěm. Zděná nebo plechová garáž nemusí sedět každému. Nyní si můžete objednat carport dokonce s montáží na klíč!

Přístřešek pro auto G21 Carport v černo-žluté barvě skvěle doplní parkoviště u vašeho domu, firmy i obchodního či sportovního centra. Nainstalujte jej samostatně, nebo postavte více přístřešků vedle sebe a vytvořte praktická stání pro více automobilů.

Počasí vás nezaskočí

Dopřejte svému autu co nejlepší péči z;a každého počasí. Přístřešek pro automobil G21 ochrání karosérii vašeho auta před přímým slunečním zářením, deštěm, kroupami i sněhem. Ať už si pro vás počasí připraví cokoliv, vy budete do auta nastupovat ve stínu a v suchu.

Bytelná konstrukce

Nemějte o svůj automobil obavy. Venkovní stání je díky robustní železné konstrukci velice pevné a odolné. Máte automobil větších rozměrů? Nezoufejte, nejste vyšachovaní! Pod přístřešek bez problémů zaparkujete i větší automobil do výšky 1,82 m.

Nemontujte se s tím sami!

Objednejte si tým techniků, kteří vám přístřešek sestaví se zárukou na montáž. Připravte si betonový podklad, my carport přivezeme + sestavíme + zajistíme. Parkování už bude na vás :-)Parametry a specifikace:

Referenční místa pro garážová stání:

Penta.CZ, Hofbauerova 626, 163 00 praha 6 - Řepy
Kamody s.r.o., V Lukách,  562 01, Ústí nad Orlicí

Vnější rozměry:

Délka: 5,8 m
Výška produktu: 1,9 m
Šířka: 3,1 m

Vnitřní rozměry:

Délka: 5,8 m
Výška produktu: 1,82 m
Šířka: 2,85 m

Kategorie sportovního zboží: Stavebniny | Garáže a vrata | Garáže


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží G21 Carport black/yellow přístřešek pro automobil ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz