Zobrazit větší

Brians Net Zero SR (Senior) 34+1 / Bílá

628661009967

A41:436298 (pro objednávky)

Nové

Brankářské betony Brians Net Zero SR (Senior) jsou odolné a velmi lehké betony kanadského výrobce. Jsou to betony na hokej pro náročné...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 17 990 Kč

Více informací:

Brians Net Zero SR (Senior) 34+1 / Bílá - Brankářczé betony - Trefa Sport .cz

Brians Net Zero SR (Senior) 34+1 / Bílá

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Objem: 42
  • Barevné provedení: černá
  • Typ kufru: Textilní


Brankářské betony Brians Net Zero SR (Senior) jsou odolné a velmi lehké betony kanadského výrobce. Jsou to betony na hokej pro náročné amatérské brankáře. Pružné betony, které velmi jistě drží na noze. Novinka z dílny Brian\´s - betony Net Zero patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii ke špičce. K betonům lze samostatně dokoupit barevné pásky , které lze snadno připevnit do konstrukce betonů. Díky samostatným barevným soupravám, které jsou v několika barvách, může brankář jednoduchým způsobem betony upravit podle barev svého týmu . Zvolíte si barvu z Brian\´s vzorníku a betony \„přelepíte\“. Místa pro přelepení jsou nepatrně zapuštěna pod úroveň pro maximální minimalizaci neočekávaných odrazů puků . Barevné pásky perfektně drží na svém místě. Pokud se rozhodnete, že už pásky na betonech nechcete, není problém . Lze je snadno odstranit , nebo vyměnit z;a novou barvu. [image:13] Celková konstrukce betonů je charakteristická plochým designem. Tvarem jsou betony orientované pro brankáře vyznávající butterfly styl . Nicméně, díky rozdělení do dvou částí se hodí pro jakýkoliv styl hry. Stejně jako modely Sub Zero nebo G-NETiK má také Net Zero revoluční systém upínání – Smart Strap System. Inteligentní popruh se suchým zipem, který umožňuje rychlé a snadné upínání. Navíc jsou betony s tímto systémem o mnoho lehčí, než běžné modely konkurenčních značek. Díky ideálnímu umístění utahovacích pásků drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou . Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné, je proto možné je prodloužit či zkrátit podle potřeby. Některé části betonů jsou pro lepší komfort odnímatelné, například polstrování v lýtkové oblasti, z vnitřní strany kolen nebo utahovací pásky. Díky všem těmto parametrům je možné betony přizpůsobit přesně dle individuálních požadavků. Důležitým parametrem betonů je E-Foam Technology. Speciální pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian\´s, která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian\´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy. Betony Net Zero jsou ve své cenové třídě výjimečně lehké. Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost, díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar "S". Hladký, rovný povrch betonů pak přispívá k lepší předvídatelnosti odrazu puku a jeho kontrole.

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Zimní sporty | Hokej | Brankářczé betony


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Brians Net Zero SR (Senior) 34+1 / Bílá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz