Elektrická dvoukolka Ninebot Mini - flight E bílá - Montáž zdarma + Servis u zákazníka

8595153682132

TS107623 (pro objednávky)

Nové

Elektrická dvoukolka Ninebot Mini - flight E je špičková elektrická balanční dvoukolka z nové generace těchto strojů. Pro bezchybný požitek...

Více informací:

Výrobce: Ninebot


Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Osobní odběr Praha: vždy zdarma na Praha 5 Hlubočepy, zastávka Lihovar (nutná objednávka předem !)
Osobní odběr Brno: vždy zdarma na Brno-Medlánky (nutná objednávka předem !)
Osobní odběr Ostrava: vždy zdarma na Ostrava-Hrabová (nutná objednávka předem !)
Dopravné: DOPRAVA zdarma

Cena dnes: 79 990 Kč

Více informací:

Sportovní zboží na Trefa Sport .cz :
Elektrická dvoukolka Ninebot Mini - flight E bílá - Montáž zdarma + Servis u zákazníka - Trefa Sport .cz

Elektrická dvoukolka Ninebot Mini - flight E je špičková elektrická balanční dvoukolka z nové generace těchto strojů. Pro bezchybný požitek z jízdy je dvoukolka vybavena dvěma silnými motory s výkonem max. 2700 W, výkonnou a přesnou řídící jednotkou vyhodnocující pohyb řidiče až 200x za vteřinu zajišťující perfektní reakce při jízdě. O energii se starají dva výkonné akumulátory s napětím 55 voltů, které zajistí dostatek energie pro dojezd až 20 km, přičemž doba jejich nabíjení je pouhé 3 hodiny. Dalšími klíčovými vlastnostmi novinky Ninebot Mini - flight E jsou ochranné blatníky a kryty s osvětlenými designovými prvky (v oblasti blatníků a krku ovládací konzole), uzavřené šasí umožňující jízdu v dešti či ovládací konzole s výškou 104 cm a LED displeji zobrazujícími všechyn důležité informace o jízdě (stav baterie, rychlost jízdy, čas). Pro své vlastnosti, moderní design, dojezd i nosnost 100 kg je balanční dvoukolka Ninebot Mini - flight E určena pro jízdu na pevných asfaltových cestách, zpevněných komunikacích se sklonem až 20 stupňů. Ninebot Mini - flight E je určen pro běžnou jízdu, pro přepravu v rámci podnikových areálů, výstavišť apod. Technický popis:balanční elektrická dvoukolka určení: jízda po zpevněných komunikacích, halách, podnikových areálech, výstavištích ovládací konzole s LED displejem 2 x dálkové ovládání 6 gyroskopických senzorů pro přesné snímání polohy a náklonu výkonná řídící jednotka s vyhodnocováním až 200x za vteřinu možnost jízdy v dešti systém ochrany proti krádeži dálkové ovládání nejedná se o Segway  Podrobná technická specifikace:maximální sklon terénu: 20 stupňů výška platformy: 236 mm světlá výška: 104 mm (zdolání nerovnosti terénu v jednom místě) jízda v dešti průměr kol: 18\" (45 cm) poloměr otáčení: 0 stupňů (možnost otočení na místě) maximální rychlost: 20 km/hod. omezovač rychlosti: 4 km/h (doporučeno pro začátečníky) maximální dojezdová vzdálenost: 20 km doba nabíjení: 4 hodiny rozměry: šířka: 64 x hloubka 45 cm x výška 104 cm (výška madla je vhodná pro výšku postavy 150 - 190 cm. Pro vyšší postavu lze objednat vyšší madlo) LED displej ovládací konzole zobrazuje: stav baterie, čas, rychlost jízdy baterie: 2 x LiFePO4, 55 V / 450 Wh (akumulátor je dodán částečně nabitý) nabíječka: 180 W minimální počet nabíjecích cyklů baterie: 2000+ hmotnost: 23,5 kg nosnost: 100 kgDoporučené příslušenství:boční stojan LED svítilna Windrunner (2000 lumenů)

Parametry:

  • Barva: bílá

Potřebujete další informace k elektro zboží Elektrická dvoukolka Ninebot Mini - flight E bílá - Montáž zdarma + Servis u zákazníka ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).


DOPORUČUJEME - z nabídky našich obchodů:

Sportovních potřeby - 55 tisíc položek sport-zboží např: Hrazdy, bradla - sportovní vybavení Trefa Sport .cz | Obchodní dům - 55 tisíc položek zboží např: Sypané čaje - nákupní centrum Net Obchodak .cz