Zobrazit větší

Volejbalový míč MIKASA MVA 310 Deluxe

4907225880362

A6:6074 (pro objednávky)

Nové

MVA310 dosahuje všech vlastností míče MVA300. Povrchový materiál MICROFIBER + PU byl vyvinut společností MIKASA a KURARAY pro vytvoření...

Více informací:

Výrobce: MIKASA

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 109 Kč

Více informací:

Volejbalový míč MIKASA MVA 310 Deluxe - Zimní brusle - Trefa Sport .cz

Volejbalový míč MIKASA MVA 310 Deluxe

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Hmotnost produktu: 0.3 kg


MVA310 dosahuje všech vlastností míče MVA300. Povrchový materiál MICROFIBER + PU byl vyvinut společností MIKASA a KURARAY pro vytvoření nejlepšího volejbalu. Jedná se o stejný materiál, jako byl v minulosti použit u modelu MVP200 (olympijský míč a míč všech předních světových soutěží), který byl legendárním předchůdcem MVA200. Na dotek je míč příjemně měkký díky vrstvení materiálů a při hře neuvěřitelně přesný. Na rozdíl od \„dvoustovky\“ a \„třístovky\“ je míč při hře rychlejší – nemá DIMPLES technologii.

Díky nové 8-panelové technologii ubylo na povrchu 30% spojů (švů) a míč získal dokonale kulatý tvar. Odchylka z perfektního sférického tvaru je pouze v rozmezí 1-2% - k tomu přispívá i nová technologie lepení, která dělá jednotlivé spoje naprosto dokonalé. Čím větší jsou panely, tím menší jsou spoje a tím spíše hráč trefí hladkou část míče. To zlepšuje přesnost úderů a trajektorie letu míče je mnohem konstantnější. Jedinečné barevné provedení zaručuje perfektní viditelnost míče při hře.

Cenově dostupný a kvalitní míč pro náročné.

Technická data:
- extrémní odolnost
- přesnost míče při hře
- dokonalý kulatý tvar - díky nové 8-panelové technologii a novému druhu lepení pro maximální přesnost spojů
- mírnější odrazový efekt díky vrstvení materiálů
- stabilní letové vlastnosti
- obvod: 65 - 67 cm
- hmotnost: 260 - 280 g
- velikost: 5
- ikonické kontrastní barvy pro maximální viditelnost míče

Kategorie sportovního zboží: Sport | Zimní sporty | Zimní brusle


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Volejbalový míč MIKASA MVA 310 Deluxe ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz