Zobrazit větší

Žebřiny s příslušenstvím BenchK 112

A1:38140 (pro objednávky)

Nové

Žebřiny s příslušenstvím BenchK 112 jsou vysoce kvalitní žebřiny, které skvěle zapadnou do každé domácnosti. Oválné bukové příčky s...

Více informací:Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2022-01-14Cena: 8 790 Kč

Více informací:

Žebřiny s příslušenstvím BenchK 112 - Žebřiny - ribstole - Trefa Sport .cz

Žebřiny s příslušenstvím BenchK 112

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Maximální nosnost (kg): 120 kg
  • Materiál produktu stojny: Bukové dřevo
  • Materiál produktu příček: Bukové dřevo
  • Počet příček: 8 ks
  • Rozteč příček: 280 mm
  • Výška produktu konstrukce: 220 cm
  • Šířka: 67 cm


Žebřiny s příslušenstvím BenchK 112 jsou vysoce kvalitní žebřiny, které skvěle zapadnou do každé domácnosti. Oválné bukové příčky s profilem 30 x 40 mm poskytují dokonalý grip a jsou příjemné na dotek. To i díky inovovaným technologiím. Dřevo není lakované, ale je při zpracování ručně napuštěno olejem. Nehrozí tak loupání laku a prodlužuje se životnost žebřin. Design výrobkuově jsou žebřiny promyšleny do posledního detailu. Černé kotvící prvky a šrouby působí opravdu luxusním dojmem. Žebřiny BenchK 112 tak nejsou jen sportovním náčiním, ale i plnohodnotným a stylovým doplňkem do domácnosti.

Ribstole jsou určeny pro domácí tělesná cvičení. Jsou ideální ke zvýšení fyzické aktivity, posilování svalstva, protahování a rozvíjení koordinace. Doplněny jsou o závěsnou dřevěnou hrazdu, kterou snadno uchytíte z;a jakoukoliv příčku. Efektivně tak posílíte zádové svalstvo a ostatní svaly horní poloviny těla. Děti ocení další doplňky, které naleznete v balení - gymnastické kruhy s pevnými nastavitelnými popruhy a závěsnou houpačku se sedákem o průměru 30 cm. 

Žebřiny BenchK 112 mají konstrukci kotvící se do stěny a se svou výškou 220 cm jsou vhodné téměř do všech místností. Pokud hledáte univerzální nástroj na domácí posílení a protažení celého těla, tyto žebřiny jsou pro Vás skvělou volbou.
 

Žebřiny jsou skvělým univerzálním cvičebním nástrojem, variabilitu cviků lze však dále rozšířit pomocí různého příslušenství.

Díky přiložené hrazdě, kterou snadno uchytíte z;a jakoukoliv příčku, efektivně posílíte zádové svalstvo a ostatní svaly horní poloviny těla. Pro usnadnění těchto cviků lze využít gumové pásy. Ty poskytují odpor, snižují zvedanou hmotnost, a tím pádem si s těmito náročnými cviky poradí i úplní začátečníci. Pokud se Vám naopak zdají tyto cviky příliš jednoduché, dokonale poslouží zátěže na tělo.


 

 


Dalším výborným doplňkem je oblíbený MultiTrainer. Ten snadno přichytíte k některé z příček nebo ke hrazdě a otevřou se Vám další možnosti k posílení svalstva celého těla vlastní vahou. Disponuje minimálnímí rozměry, vysokou nosností a širokými možnostmi nastavení délky. 

 

 


Stejně jednoduše připevníte i tyč na cvičení či expandéry. Tyto posilovací pomůcky fungují na principu odporu a díky naší široké nabídce si jednoduše zvolíte obtížnost cvičení. Vhodné jsou i pro protahování, nápravu poruch svalové koordinace nebo rekonvalescenci po zraněních.
 


Mnozí z Vás jistě ocení možnost rozšíření o lavici, která umožní zacvičit si s činkami vleže, je vhodná pro leh-sedy a je možné ji také nastavit jako šikmou. Zakupte některý z těchto doplňků a využijte své nové žebřiny naplno.
 Technický popis:


žebřiny z bukového dřeva
vysoká kvalita zpracování
dřevo ručně ošetřeno olejem pro dokonalé vlastnosti a dlouhou životnost
odnímatelná dřevěná hrazda, kterou můžete zavěsit z;a kteroukoliv příčku
gymnastické kruhy s pevnými nastavitelnými popruhy
závěsná houpačka se sedákem o průměru 30 cm
8 oválných příček
připevnění ke zdi
možnost připevnění doplňků
snadná údržba
jednoduchá a rychlá montáž
výška žebřin: 220 cm
šířka žebřin: 67 cm
nosnost žebřin a hrazdy: 120 kg
nosnost kruhů a houpačky: 50 kg
profil příček: š30 x v40 mm
rozteč příček: 28 cm
vnější průměr kruhů: 15 cm
vnitřní průměr kruhů: 11,5 cm
maximální délka popruhů: 150 cm
délka lana houpačky: 210 cm
průměr lana houpačky: 3 cm
hmotnost: 23 kg
dodáváno v rozloženém stavu
vyrobeno v EU
poznámka: Součástí balení jsou základní montážní prvky pro přichycení ke stěně (šrouby, hmoždinky). Každý typ zdiva však vyžaduje jiný typ připevnění. Pokud si nejste jistí, jaký použít, kontaktujte, prosím, odborníka.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Žebřiny - ribstole


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Žebřiny s příslušenstvím BenchK 112 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz