Zobrazit větší

Žebřiny s hrazdou BenchK 311

A1:38146 (pro objednávky)

Nové

Žebřiny BenchK 311B představují jedinečnou kombinaci dvou materiálů - kovu a dřeva. Z každého si vzaly ty nejlepší vlastnosti. Kovové stojny...

Více informací:Dostupnost: Již vyprodáno. Další naskladnění: 2022-01-14Cena: 9 990 Kč

Více informací:

Žebřiny s hrazdou BenchK 311 - Žebřiny - ribstole - Trefa Sport .cz

Žebřiny s hrazdou BenchK 311

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Maximální nosnost (kg): 150 kg
  • Materiál produktu stojny: kov
  • Materiál produktu příček: Bukové dřevo
  • Počet příček: 9 ks
  • Výška produktu konstrukce: 240 cm
  • Šířka: 67 cm


Žebřiny BenchK 311B představují jedinečnou kombinaci dvou materiálů - kovu a dřeva. Z každého si vzaly ty nejlepší vlastnosti. Kovové stojny zaručují perfektní stabilitu, vysokou pevnost a maximální odolnost. Oválné bukové příčky s profilem 30 x 40 mm zase poskytují dokonalý grip a jsou příjemné na dotek. To i díky inovovaným technologiím. Dřevo není lakované, ale je při zpracování ručně napuštěno olejem. Nehrozí tak loupání laku a prodlužuje se životnost žebřin. Design výrobkuově jsou žebřiny promyšleny do posledního detailu. Černé kotvící prvky a šrouby působí opravdu luxusním dojmem. Žebřiny BenchK 311B tak nejsou jen sportovním náčiním, ale i plnohodnotným a stylovým doplňkem do domácnosti.

Ribstole jsou určeny pro domácí tělesná cvičení. Jsou ideální ke zvýšení fyzické aktivity, posilování svalstva, protahování a rozvíjení koordinace. Doplněny jsou o kovovou hrazdu s několika možnostmi úchopu. Efektivně tak posílíte zádové svalstvo a ostatní svaly horní poloviny těla. Žebřiny BenchK 311B mají konstrukci kotvící se do stěny a se svou výškou 230 cm jsou vhodné téměř do všech místností. Pokud hledáte univerzální nástroj na domácí posílení a protažení celého těla, tyto žebřiny jsou pro Vás skvělou volbou.


Žebřiny jsou skvělým univerzálním cvičebním nástrojem, variabilitu cviků lze však dále rozšířit pomocí různého příslušenství.

Díky pevné kovové hrazdě efektivně posílíte zádové svalstvo a ostatní svaly horní poloviny těla. Pro usnadnění těchto cviků lze využít gumové pásy. Ty poskytují odpor, snižují zvedanou hmotnost, a tím pádem si s těmito náročnými cviky poradí i úplní začátečníci. Pokud se Vám naopak zdají tyto cviky příliš jednoduché, dokonale poslouží zátěže na tělo.


 

 


Dalším výborným doplňkem je oblíbený MultiTrainer. Ten snadno přichytíte k některé z příček nebo ke hrazdě a otevřou se Vám další možnosti k posílení svalstva celého těla vlastní vahou. Disponuje minimálnímí rozměry, vysokou nosností a širokými možnostmi nastavení délky. 

 

 


Stejně jednoduše připevníte i expandéry. Tyto posilovací pomůcky fungují na principu odporu a díky naší široké nabídce si jednoduše zvolíte obtížnost cvičení. Vhodné jsou i pro protahování, nápravu poruch svalové koordinace nebo rekonvalescenci po zraněních.
 


Mnozí z Vás jistě ocení možnost rozšíření o lavici, která umožní zacvičit si s činkami vleže, je vhodná pro leh-sedy a je možné ji také nastavit jako šikmou. Zakupte některý z těchto doplňků a využijte své nové žebřiny naplno.
 Technický popis:


kvalitní žebřiny v kombinaci kovu a dřeva
kovová hrazda s několika možnostmi úchopu
připevnění ke zdi
možnost připevnění doplňků
9 oválných příček
snadná údržba
jednoduchá a rychlá montáž
krytky šroubů
výška žebřin: 240 cm
šířka žebřin: 67 cm
nosnost: 150 kg
nosnost hrazdy: 120 kg
profil příček: š30 x v40 mm
profil rámu: 40 x 50 mm
hmotnost: 27 kg
dodáváno v rozloženém stavu
montážní prvky pro přichycení ke stěně nejsou součástí balení

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Žebřiny - ribstole


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Žebřiny s hrazdou BenchK 311 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz