Zobrazit větší

Zahradní altán KARIBU CORDOBA 28742

A50:809644 (pro objednávky)

Nové

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH. Pavilon má základní čtvercový tvar a díky vnitřnímu rozměru 2,71...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 25 641 Kč

Více informací:

Zahradní altán KARIBU CORDOBA 28742 - Zahradní altány - Trefa Sport .cz

Zahradní altán KARIBU CORDOBA 28742

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH.
Pavilon má základní čtvercový tvar a díky vnitřnímu rozměru 2,71 x 2,71 m nabízí dostatek prostoru pro letní posezení, grilování, relaxaci i rodinnou oslavu. Celková zastřešená plocha je 3,57 x 3,57 m. Výška produktu boku je 1,99 m a výška hřebene 2,97 m. Čtyři sloupky 9 x 9 cm podpírají střechu s masivními příčnými podpěrami. Konstrukce altánu je tlakově impregnována a je tak dobře chráněna proti dřevokazným houbám i hmyzu, ale i proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Impregnace je zdravotně nezávadná a naprosto bezpečná. Vzhledem k velkým plochám střechy a zatížení větrem je nutné připevnit altán k zemi pomocí odpovídajících H kotev v délce cca 60 cm (nejsou obsahem dodávky).
Rozměry produktu:

vnější rozměry - š 3,57 x d 3,57 m
vnitřní rozměry - š 2,71 x d 2,71 m

Povrchová úprava:Výrobek dodáváme v přírodním dřevu.
Přírodní dřevo - před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost produktu. Povrchovou ochranu je nutné pravidelně opakovat (podle pokynů výrobce nátěru) a výrobek tak udržovat v dobrém stavu.
Střecha:Střecha je zhotovena z dřevěných desek. Střešní krytina není obsahem dodávky a je nutné ji ihned po stavbě doplnit podle vlastní volby. Pro domky se šikmou střechou doporučjeme samolepící bitumenovou lepenku, na ploché střechy samolepící střešní hliníkovo-bitumenovou fólii. U střech se sklonem >15o je vhodný i bitumenový šindel.
Skladování před montáží:Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo pouze proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!Rozměry produktu balení:balík 1 - 302 × 120 × 42 cm / 324 kg
Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu.
Výrobek je určen výhradně pro soukromé (domácí) nekomerční využití.VýrobceKaribu Holztechnik GmbH, NěmeckoVýška produktu stěny2,1mZastavěná plocha12,74m2Hmotnost produktu324kgSklon střechy20oZatížení střechy na sníh75kg/m2Barevné provedenídřevoŠířka (vnější)3,57mDélka (vnější)3,57mVýška produktu (vnější)2,97mPlocha střechy14,1m2Počet bitumen. rolí na střechu 0,5x5 mksPočet střešních šindelů7balení

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Zahradní nábytek | Zahradní altány


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Zahradní altán KARIBU CORDOBA 28742 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz