Zobrazit větší

Párty stan 5 x 10 premium - zeleno/bílá

A50:756869 (pro objednávky)

Nové

Párty stan 5 x 10 premiumPárty stan  je vyroben z kovové konstrukce se spodním rámem.  Konstrukce má průměr 38 mm a tloušťku...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 23 000 Kč

Více informací:

Párty stan 5 x 10 premium - zeleno/bílá - Zahradní altány - Trefa Sport .cz

Párty stan 5 x 10 premium - zeleno/bílá

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Párty stan 5 x 10 premium

Párty stan  je vyroben z kovové konstrukce se spodním rámem.  Konstrukce má průměr 38 mm a tloušťku 1,1 mm. Spojky rámu z pozinkovaných trubek o průměru 42mm a tloušťce stěny 1,3mm. Párty stan má jednotlivá okna odnímatelná. Stan dodáváme bez podlahy. Výška produktu hřebenu střechy 2,8 m, okapová výška 2,1m.

Stan je možné ukotvit k zemi pomocí provazů a dílů pro ukotvení, což zajišťuje jeho stabilitu i z;a nepříznivého počasí. PVC párty stanu je ze stejného materiálu jako jsou autoplachty.

Párty stany je určen pro soukromé oslavy.


Návod v pdf ke stažení zde

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahradní nábytek | Zahradní altány


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Párty stan 5 x 10 premium - zeleno/bílá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz