Zobrazit větší

Yamaha 350 Li - servis u zákazníka

4260532318004

A9:82250 (pro objednávky)

Nové

Tento silný přístroj s 350W výkonu umožní brázdění podvodního prostředí s maximální rychlostí až 6 km/hod. Jednoduchá změna mezi 3...

Více informací:

Výrobce: Yamaha

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 29 900 Kč

Více informací:

Yamaha 350 Li - servis u zákazníka - Vodní sporty - Trefa Sport .cz

Yamaha 350 Li - servis u zákazníka


Tento silný přístroj s 350W výkonu umožní brázdění podvodního prostředí s maximální rychlostí až 6 km/hod. Jednoduchá změna mezi 3 rychlostními stupni je základem pro přizpůsobení jízdy potřebám uživatele. Ať rychlý přesun k dalším cílům nebo pomalé zkoumání podvodního světa vám zajistí model Yamaha 350 Li. Automatické vyladění vztlaku, vytvořené pro slanou vodu, umožní soustředit se na pozorování okolí a ne na obtížnou manipulaci se skútrem.

Základní charakteristiky modelu 350 Li:
- doba jízdy až 75 minut z;a předpokladu běžného použití (při plynulé plné rychlosti cca do 30 minut)
- dosažitelná hloubka až 40 m, nejvyšší rychlost až 6 km/h, tři rychlostní stupně
- indikátor stavu vybití baterie, používá vyspělou Lithium Ion baterii s možností výměny, lze variantně vybavit i baterií s výkonem 500W
- moderní systém ochrany proti zaplavení
- automatický systém vyrovnávání vztlaku
- hmotnost 8,6 kg včetně baterie
- rozměry výrobku: 319 x 300 x 610 mm
- skútr je doporučen pro uživatele ve věku 16 let a více

LI-ION baterie pro pohon skútru:
Lithium iontové baterie jsou v současnosti nejvýkonnější opakovaně nabíjené baterie, které jsou k dispozici pro elektronické uživatelské výrobky. Bateriová technologie, použitá u podvodních skútrů Yamaha řady Li je stejná jako u dnešních elektroautomobilů a dodává výborný výkon, efektivitu a výdrž. Přístroje na Li-ion baterie poskytují vysoký poměrný výkon vzhledem ke hmotnosti ve srovnání s přístroji, pracujícími s Lead-Acid nebo Ni-MH bateriemi. Jejich výhoda je tedy zejména, že jsou lehčí a výkonnější než jiné typy nabíjecích baterií stejné velikosti. Li-ion baterie nejsou problémem pro leteckou dopravu. 
Další výhodou Li-ion baterií je, že nemají paměťový efekt (není tedy potřeba je zcela vybít před dalším nabíjením), značná část nabití zůstává v baterii i po delší době bez nabíjení (např. při skladování) a zvládnou mnoho (stovky) nabíjecích a vybíjecích cyklů.
Li-ion bateriový systém podvodních skútrů YAMAHA je kompaktní a lehký. Baterie lze snadno vyjmout pro vnější nabití nebo z důvodu výměny baterie. Li-ion baterie jsou ekologičtější variantou k jiným druhům baterií a mají dvojnásobnou životnost než běžné baterie. Nabíjecí doba je u těchto baterií také významně redukována.

Při běžné jízdě by měl potápěč držet ruce úhel v loktech zhruba 90 stupňů. To umožní lepší proudění vody pod potápěčem a také efektivnější jízdu. Je to samozřejmě náročnější způsob jízdy než při natažených rukou a tzv. visení z;a skútrem. Každý uživatel si však najde ten způsob jízdy, který mu nejlépe pro konkrétní podmínky vyhovuje. Jde hlavně o skvělé zážitky z podvodního světa, k nimž osobní podvodní skútr Yamaha 350 Li určitě dopomůže.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Vodní sporty


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Yamaha 350 Li - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz