Zobrazit větší

HMS SVP16 7D

5907695534795

A41:542838 (pro objednávky)

Nové

SVP16 je 7D vibrační platforma. Na běžných plošinách dochází k vibračním pohybům v jedné rovině. V 7D platformě jsou díky třem motorům...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 15 399 Kč

Více informací:

HMS SVP16 7D - Vibromasážní stroje - Trefa Sport .cz

HMS SVP16 7D

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Nosnost: 120
  • Hmotnost produktu: 43


SVP16 je 7D vibrační platforma. Na běžných plošinách dochází k vibračním pohybům v jedné rovině. V 7D platformě jsou díky třem motorům pohyby oscilační, vertikální a lineární. Tyto pohyby je možné kombinovat do 7-mi variant výsledného pohybu. Takové řešení dává mnohem větší výsledky.

Vibrační plošina SKY SVP16 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a hlavně podporovat relaxaci unaveného svalstva.
Primární funkcí tohoto stroje je spalování přebytečné tukové tkáně a odstranění celulitidy. To je zajištěno vysoce účinnou metodou vibrací. Výzkum dokázal, že toto zařízení povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody ve tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů.

Tato platforma SVP16 SKY má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, účinně uvolňuje svaly a stimuluje jejich vývoj. Je to univerzální zařízení, které bez ohledu na věk a zdravotní stav uživatele umožňuje starat se o formu a Váš vzhled přímo doma.
Přístroj má integrovaný počítač s LCD displejem. Díky indikací umožňuje s vysokou přesností odhadnout počet spálených kalorií. Uživatel si může vybrat mezi 10-ti cvičebními programy, s jako samostatně nastavit rychlost masáže i dobu.

Plošina má také 3 úrovně intenzity - při stání uprostřed stroj simuluje chůzi, s mírnou mezerou mezi nohami stroj simuluje běhání a při širokém rozkročení simulujete sprint. A díky dálkovému ovládači, který je součástí balení, je nastavení cvičení rychlé a jednoduché.Parametry:

Materiál produktu: ABS, plast a ocelový rám
Výkon: 440 W
Napětí: 220-240 VAC
Frekvence napětí: 50/60 Hz
LCD dotykový diplej
Amplituda vibrací: 12 mm
Frekvence vibrací: 25 - 35 Hz
Segment s akupresurními magnety
3 motory
Funkce plošiny:

10 cvičebních programů
3 stupně intenzity
30 úrovní rychlosti vibrací
Ruční režim regulace rychlosti a pracovní doby

Rozměr po složení:

délka: 72 cm
šířka: 42 cm
výška: 17 cm

Váha: 18 kg
Maximální zatížení: 120 kg
Součástí balení je ovladač, expandéry, masážní a tlumící podložka

Upozornění:

Pouze pro domácí využití
Záruka: 24 měsíců

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Vibromasážní stroje


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží HMS SVP16 7D ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz