Zobrazit větší

Stepper inSPORTline Avalor ST - montáž zdarma, servis u zákazníka

8596084061867

A9:76846 (pro objednávky)

Nové

Stepper inSPORTline Avalor ST je profesionální zařízení pro posílení stehenního a hýžďového svalstva simulující výstup do kopce nebo do...

Více informací:

Výrobce: inSPORTline

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Cena: 42 290 Kč

Více informací:

Stepper inSPORTline Avalor ST - montáž zdarma, servis u zákazníka - Steppery - Trefa Sport .cz

Stepper inSPORTline Avalor ST - montáž zdarma, servis u zákazníka


Stepper inSPORTline Avalor ST je profesionální zařízení pro posílení stehenního a hýžďového svalstva simulující výstup do kopce nebo do schodů. Jeho velice robustní konstrukce s nosností až 150 kg a magnetický brzdný systém zaručují dlouhou životnost. Díky výšce kroku převyšující 26 cm se dokonale procvičí a zpevní kýžené partie. O bezpečnost se starají prostorné nášlapy s protiskluzovou úpravou a dva páry madel, z nichž jsou jedna madla pevná a druhá pohyblivá. V pevných madlech jsou zabudovány snímače tepové frekvence. Samozřejmostí jsou transportní kolečka, držák na lahev, stojan na tablet či systém pro vyrovnání nerovností podlahy.

Stepper inSPORTline Avalor ST disponuje velkým přehledným, intuitivně ovládaným displejem a kompletně elektronickým ovládáním. Z celkem 19 programů, z nichž je 12 přednastavených a 4 uživatelské si vybere každý. Obsažen je také program pro kontrolu výkonu (WATT) a HRC program, díky kterému lze na trenažeru cvičit prostřednictvím kontroly tepové frekvence. Měření tepové frekvence probíhá prostřednictvím snímačů v madlech nebo prostřednictvím hrudního pásu, který je součástí balení. Díky těmto vlastnostem je profi stepper inSPORTline Avalor ST perfektním řešením nejen pro profesionální a klubové posilovny, ale je vhodný i do domácích posiloven pro ty nejnáročnější uživatele.

Pokud preferujete pohyb připomínající běžecké lyžování nebo hledáte eliptický trenažér ve stejném designu (například jako další stroj do posilovny), doporučujeme eliptický trenažér inSPORTline Avalor ET.


Klíčové vlastnosti:


profesionální stepper s robustní konstrukcí
plně elektronické ovládání
spolehlivý brzdný systém s dlouhou životností
bohatá programová vybavenost
přehledný podsvícený displej
snadné a intuitivní ovládání
možnost přehrávání hudby a USB nabíjení
počítač zobrazuje: čas, úroveň, vzdálenost, spálené kalorie, výkon (WATT), rychlost, otáčky z;a minutu (RPM), tepová frekvence
Cardio neboli HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence
WATT program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel vykonával nastavený výkon (například zvýší zátěž při snížení kadence šlapání)
Technický popis:
hmotnost zátěžového kola
8 kg


ovládání
elektronické


počet stupňů zátěže
20


výška kroku
26,4 cm


celkový počet programů
19


přednastavené programy
12


uživatelské programy
4


HRC program
ano


WATT program
ano


manuální program
ano


snímače tepové frekvence
ano


stojan na tablet
ano


držák na lahev
ano


přijímač hrudního pásu
ano


hrudní pás součástí balení
ano


transportní kolečka
ano


systém vyrovnání nerovností
ano


celkové rozměry
v178 cm x š88 cm x d166 cm


maximální výška cvičence
bez omezení


maximální nosnost
150 kg


hmotnost
114,5 kg


brzdný systém
magnetický


zdroj napájení
220V, 230V


kategorie
SC (dle EN957)


použití
komerční, klubové, domácí

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Steppery


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Stepper inSPORTline Avalor ST - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz