Zobrazit větší

Stepper inSPORTline Holister - Záruka 10 let

8596084101433

A1:34152 (pro objednávky)

Nové

Stepper inSPORTline Holister je profesionální stroj pro posílení stehenního a hýžďového svalstva simulující výstup do kopce nebo do...

Více informací:

Výrobce: inSPORTline

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 38 990 Kč

Více informací:

Stepper inSPORTline Holister - Záruka 10 let - Steppery - Trefa Sport .cz

Stepper inSPORTline Holister - Záruka 10 let

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Velikost: XXL


Stepper inSPORTline Holister je profesionální stroj pro posílení stehenního a hýžďového svalstva simulující výstup do kopce nebo do schodů. Jeho robustní konstrukce s nosností až 130 kg a magnetický brzdný systém zaručují dlouhou životnost. Díky výšce kroku převyšující 25 cm se dokonale procvičí a zpevní kýžené partie. O pohodlí a bezpečnost při cvičení se starají prostorné nášlapy s protiskluzovou úpravou a dva páry madel, z nichž jsou jedna madla pevná a druhá pohyblivá. V pevných madlech jsou zabudovány snímače tepové frekvence. Menší rozestup nášlapů vám zajistí ergonomicky přirozenější pohyb. Samozřejmostí jsou transportní kolečka, držák na lahev, stojan na tablet či systém pro vyrovnání nerovností podlahy.
Mějte trénink vždy pod kontrolou 

Computer stepperu je vybaven kvalitním 7" displejem pro maximálně přehledné zobrazování tréninkových hodnot a jeho ovládání je velice jednoduché a přirozené. Na displeji se zobrazuje vždy výkon, otáčky za minutu, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a tepová frekvence.
Spalujte maximální množství kalorií

Díky rozsáhlé nabídce programů si u stepperu inSPORTline Holister přijde každý na své. Pro sportovce, kteří se nechtějí zdržovat zbytečným nastavováním, disponuje stepper i možností rychlého startu. Mimo jiné nabízí i programy intervalové, při kterých ze sebe dostanete maximum!
 
Procvičte celé tělo

Díky speciálním pohyblivým madlům dostane cvičení na stepperu Holister nový rozměr! Možností úchopu madel je hned několik, vy tak procvičíte nejen spodní část těla, jak bylo doposud u stepperů zvykem. Zároveň byla konstrukce stepperu navržena tak, aby šetřila vaše klouby a vy tak mohli bez omezení dosáhnout svých cílů!

Klíčové vlastnosti:


domácí stepper s robustní konstrukcí
plně elektronické ovládání
spolehlivý brzdný systém s dlouhou životností
bohatá programová vybavenost
přehledný displej
elektronicky nastavitelný odpor
snadné a intuitivní ovládání
možnost nabíjení telefonu či tabletu
počítač zobrazuje: čas, úroveň, vzdálenost, spálené kalorie, výkon (WATT), rychlost, otáčky z;a minutu (RPM), tepovou frekvenci
Cardio neboli HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvenceTechnický popis:
hmotnost zátěžového kola
5,5 kg


ovládání
elektronické


počet stupňů zátěže
16


výška kroku
25,3 cm


celkový počet programů
13


přednastavené programy
9


uživatelské programy
4


HRC program
ano


WATT program
ne


manuální program
ano


snímače tepové frekvence
ano


stojan na tablet
ano


držák na lahev
ano


přijímač hrudního pásu
ano


hrudní pás součástí balení
ne


transportní kolečka
ano


systém vyrovnání nerovností
ano


celkové rozměry
118 x 79 x 181 cm


maximální výška cvičence
bez omezení


maximální nosnost
130 kg


hmotnost
82,6 kg


brzdný systém
magnetický


zdroj napájení
220V, 230V


kategorie
HC (dle EN957)


použití
domácí

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Steppery


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Stepper inSPORTline Holister - Záruka 10 let ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz