Zobrazit větší

PADDLEBOARD D7 SPORT 12,6-30 - servis u zákazníka

A9:85872 (pro objednávky)

Nové

paddleboard D7 Sport 12\'6" 30" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Touring a je svým zaměřením určen primárně pro rychlou jízdu a delší...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 25 990 Kč

Více informací:

PADDLEBOARD D7 SPORT 12,6-30 - servis u zákazníka - Sport - Trefa Sport .cz

PADDLEBOARD D7 SPORT 12,6-30 - servis u zákazníka


paddleboard D7 Sport 12\'6" 30" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Touring a je svým zaměřením určen primárně pro rychlou jízdu a delší trasy jak na klidnou tak tekoucí hladinu. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 30" a délku 12\'6". Výtlak paddleboardu je 310 litrů, váha 10,4 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 135 kg. Díky své šířce a zejména špičaté přídi nabídne perfektní stabilitu a průrraz hladiny jak na řece, tak na stojaté vodě. Jde o 384 cm dlouhý a 76 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou ultra lehkou HeyTex technologií. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu.
Rozměry produktu nafouknutého plováku D7 Sport 12\'6" 30":Délka: 384 cm, Šířka: 76 cm, Tloušťka: 15 cmVýtlak: 310 litrůRozměry produktu transportního batohu s vyfouknutým plovákem D7 Sport 12\'6" 30":Výška produktu: 100 cm, Šířka: 72 cm, Tloušťka: 27 cmPaddleboardy D7 jsou prémiové kvality a jsou dodávány s celokarbonovým pádlem! Plováky D7 mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 15-25 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 20 PSI, maximum pak 25 PSI.
Plovák je vybaven třemi flosnami, dvě jsouu napevno přidělané k paddleboardu a jedna větší flosna je odnímatelná. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. V přední části plováku je umístěno pružné lano k přichycení nákladu nebo osobních věcí.
Co je zahrnuto v dodávce:

Plovák D7 Sport 12\'6" 30"
transportní batoh s kolečkami
trojdílné skládací celokarbonové pádlo v samostatném futrálu
odnímatelná flosna
vysokotlaká pumpa
opravná sada
nožní leash

D7 BOARDS je beze sporu značkou nejvyšší kvality, která díky použité technologii HEYTEX produkuje paddleboardy nejvyšší možné kategorie a to narozdíl od konkurence z;a velmi přijatelnou cenu střední třídy. Důraz na výkon a prvotřídní zpracování je na první pohled patrný a zaujme každého uživatele.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PADDLEBOARD D7 SPORT 12,6-30 - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz