Zobrazit větší

PADDLEBOARD D7 TIGER 22-34 - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:85870 (pro objednávky)

Nové

megaboard D7 Tiger 22\' 34" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Megaboard a je svým zaměřením určen jako univerzální závodní plovák pro...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 44 000 Kč

Více informací:

PADDLEBOARD D7 TIGER 22-34 - montáž zdarma, servis u zákazníka - Sport - Trefa Sport .cz

PADDLEBOARD D7 TIGER 22-34 - montáž zdarma, servis u zákazníka


megaboard D7 Tiger 22\' 34" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Megaboard a je svým zaměřením určen jako univerzální závodní plovák pro více osob. Paddleboard má tloušťku 8", šířku 34" a délku 22".
Co je zahrnuto v dodávce:

Plovák D7 Tiger 22\' 34"
transportní batoh
odnímatelná flosna
2x vysokotlaká pumpa
opravná sada

D7 BOARDS je beze sporu značkou nejvyšší kvality, která díky použité technologii HEYTEX produkuje paddleboardy nejvyšší možné kategorie a to narozdíl od konkurence z;a velmi přijatelnou cenu střední třídy. Důraz na výkon a prvotřídní zpracování je na první pohled patrný a zaujme každého uživatele.

Kategorie sportovního zboží: Sport


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PADDLEBOARD D7 TIGER 22-34 - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz