Zobrazit větší

SNB Nitro Team 20/21 Délka: 157

7630050467213

A22:NITRO-830541-001-157 (pro objednávky)

Nové

Po desetiletí spolehlivý a dominující všem horám, Nitro Team je náš nejvšestrannější all-terrain snowboard, milovaný víkendovými...

Více informací:

Výrobce: Nitro

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 10 399 Kč

Více informací:

SNB Nitro Team 20/21 Délka: 157 - Snowboardy - Trefa Sport .cz

SNB Nitro Team 20/21 Délka: 157

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Délka: 157
  • Typ: Unisex
  • Sezóna: 20/21
  • Prohnutí: Camber


Po desetiletí spolehlivý a dominující všem horám, Nitro Team je náš nejvšestrannější all-terrain snowboard, milovaný víkendovými válečníky i profíky po celém světě! Team je náš ikonický snowboard už více než 10 let. Klíčem k jeho úspěchu byly a jsou neustálé inovace a zdokonalování. TRÜE camber je perfektně vyladěný pro ježdění s maximální oporou, zachovává si ale hravost a pružnost. Teamoví jezdci jako Sam Taxwood, Ludvig Billtoft a Victor De Le Rue, kteří drtí celé hory od parku, u-rampy až po nejprudší svahy Aljašky volí Team jako svou osobní univerzální zbraň. TVAR: DIRECTIONAL TWIN, CAMBER: TRÜE, ŠÍŘKA: STANDARD, PRUŽNOST: ALL TERRAIN, VYKROJENÍ: DUAL DEGRESSIVE, JÁDRO POWERLITE, REFLEX PROFIL JÁDRA, BI-LITE LAMINÁT, SKLUZNICE SINTERED SPEED FORMULA HD.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Zimní sporty | Snowboarding | Snowboardy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží SNB Nitro Team 20/21 Délka: 157 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz