Zobrazit větší

Burton Family Tree Flight Attendant X Splitboard 19/20

9020102109792

A48:160492 (pro objednávky)

Nové

Burton Family Tree Flight Attendant X splitboard. technologie Split Channel - technologie split Channel umožňuje nejpevnější, nejrychlejší a...

Více informací:

Výrobce: Burton

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 22 499 Kč

Více informací:

Burton Family Tree Flight Attendant X Splitboard 19/20 - Snowboardy - Trefa Sport .cz

Burton Family Tree Flight Attendant X Splitboard 19/20

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Velikost: 163 cm


Burton Family Tree Flight Attendant X splitboard. technologie Split Channel - technologie split Channel umožňuje nejpevnější, nejrychlejší a nejjednodušší propojení splitboard a vázání. Všechny splitboard s technologií Split Channel obsahují namontované podložky pro snadné připevnění vázání. prohnutí Directional Camber - rocker u špičky umožňuje jednodušší jízdu hlubokým sněhem, zatímco camber pod zadní nohou zajistí stabilitu Flex Freeride Directional Shape jádro FSC ™ Certified Dragonfly ™ 600G splitboard Core - kombinace silnějších a tenčích vrstev rozmístěných do specifických oblastí jádra poskytuje pop, sílu a snižuje celkovou hmotnost desky. Optimalizované pro lepší freeride a pro větší sílu parkové desky. Squeezebox - patentovaná technologie, která přenáší energii z vašich nohou na špičku a patku pro ještě lepší oblouky a ollie. Tenčí zóna jádra pod nohama přechází do silnější a výkonnějšího oblasti mezi nohama a pryč od nohou směrem ke špičce a patě pro stabilnější desku, která může být ještě výkonnější a ovladatelnější bez zbytečné námahy.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Zimní sporty | Snowboarding | Snowboardy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Burton Family Tree Flight Attendant X Splitboard 19/20 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz