Zobrazit větší

Rotoped SOLE LCB (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:76970 (pro objednávky)

Nové

Navíc nabízí rotoped od SOLE dálkové a kontaktní měření tepu, kterého výsledky můžete kontrolovat na intuitivním 10,1\“ TFT LCD...

Více informací:

Výrobce: Sole Fitness

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Cena: 35 800 Kč

Více informací:

Rotoped SOLE LCB (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka - Rotopedy - Trefa Sport .cz

Rotoped SOLE LCB (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka


Navíc nabízí rotoped od SOLE dálkové a kontaktní měření tepu, kterého výsledky můžete kontrolovat na intuitivním 10,1\“ TFT LCD displeji. Velký displej ulehčuje zobrazení a sledování tréninkových pokroků a je velkou výhodou zejména pro ty, kteří se snaží dosáhnout své cíle.
*Letošní novinka – model LCB nyní disponuje už i Bluetooth technologií. Díky ní můžou uživatelé přenést údaje z tréninků do svého mobilního telefonu. Můžou kontrolovat údaje ze svých tréninků v aplikaci Sole anebo je přenést do jiných kompatibilních fitness aplikací.
PŘEHLED
Rotoped LCB od Sole Fitness přináší novou úroveň kvality a cenové dostupnosti. Disponuje 40 zátěžovými stupni a 14 kg setrvačníkem, který zabezpečuje jemné a plynulé přechody mezi zátěžovými stupni.
Polstrované gelové sedlo s možností vertikálního a horizontálního nastavení ulehčuje používání a poskytuje maximální pohodlí.  Extrémně široké samovyrovnávací pedály s nastavitelnými řemínky umožňují pohodlnou polohu v sedu pro každého uživatele.  
Rotoped od SOLE nabízí dálkové aj kontaktní měření tepu a disponuje jasným 10,1” TFT LCD displejem se samostatným oknem pro zprávy, jako i ventilátorem a držákem na láhev.
Klíčovým prvkem tohoto rotopedu je vlastní výroba energie, a tedy nevyžaduje připojení do elektřiny, díky čemu šetří energii a je vhodný zejména pro domácí použití.
LCD displej konzoly Sole Fitness ulehčuje a zefektivňuje tréninky. Jasná TFT obrazovka s dostatečně velkou a čitelnou indikací zobrazuje důležité informace, jako např. tepová frekvence, rychlost, vzdálenost a spálené kalorie. Disponuje také vestavěnými reproduktory, ke kterým je možné připojit MP3- přehrávač/iPod a vy tak můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu během cvičení.
Kromě 10 manuálních, 5 přednastavených a 1 vlastního programu nabízí rotoped LCB i 1 fit test program a 2 tepové programy (za pomoci hrudního pásu Sole Fitness, který je možné dokoupit).
VLASTNOSTI
Nastavitelné sedlo
Ergonomický dizajn pedálů
Odolný rám
Maximálni zatížení až 150 kg
Zabudovaný generátor na výrobu vlastní energie
Vhodní pro intenzívni domáci nebo klubové využití

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Rotopedy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Rotoped SOLE LCB (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz