Zobrazit větší

Recumbent SOLE LCR (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:77063 (pro objednávky)

Nové

Rotoped Sole LCR disponuje 40 zátěžovými stupni a 14 kg setrvačníkem, který zajišťuje jemné a plynulé přechody mezi zátěžovými stupni....

Více informací:

Výrobce: Sole Fitness

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Cena: 46 990 Kč

Více informací:

Recumbent SOLE LCR (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka - Rotopedy - Trefa Sport .cz

Recumbent SOLE LCR (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka


Rotoped Sole LCR disponuje 40 zátěžovými stupni a 14 kg setrvačníkem, který zajišťuje jemné a plynulé přechody mezi zátěžovými stupni. Nadrozměrné pedály s dvoustupňovým vnitřním sklonem zajišťují neuvěřitelně pohodlné cvičení. Pohodlné polstrované sedadlo je horizontálně nastavitelné a usnadňuje používání.
Navíc nabízí rotoped od SOLE dálkové i kontaktní měření tepu, jehož výsledky můžete kontrolovat na intuitivním 10,1 "TFT displeji. Velký displej usnadňuje zobrazení a sledování tréninkových pokroků a je velkou výhodou zejména pro ty, kteří se snaží dosáhnout svých cílů.
 Recumbent LCR od Sole Fitness byl navržen pro co největší komfort při tréninku. Patentovaný design pedálů pod 2 stupňovým sklonem směrem dovnitř, upevňuje správnou pozici těla a snižuje bolesti spojené s jinými modely. Patentovaný design dbal na maximální biomechaniku a nízký tlak na končetiny a páteř.
Recumbent LCR je speciálně vhodný pro uživatele, který mají problémy s páteří. Pohodlné sezení s oporou chrtba se přizpůsobí každé postavě díky horizontálně posuvným sedadla.
Integrovaný až 10,1 "TFT palcový LCD displej s podsvícením přehledně zobrazuje všechny důležité údaje o tréninku jako je čas, vzdálenost, zátěž, počet otáček z;a minutu, spálené kalorie, tepovou frekvenci, pozici na 400 m okruhu, a aktuálního zvoleného programu.
Také disponuje vestavěnými reproduktory, ke kterým lze připojit MP3 přehrávač / iPod a vy tak můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu během cvičení.
Špičková konzole nabízí 6 přednastavených programů: Manual, Hill, Fat Burn, Cardio, Strength, Interval, + 2 tepové programy a 2 uživatelské programy.
VLASTNOSTI
Nastavitelné sedadlo
Ergonomický design pedálů
Odolný rám
Maximální nosnost až 158 kg
Vhodné pro intenzivní domácí využití nebo klubové využití (max. 3h / den)
Americká značka SOLE FITNESS patří pod mateřskou společnost Dyaco International, majitele značky SPIRIT, SOLE a XTERRA. Tato společnost patří mezi nejprodávanější fitness značku v USA a každoročně vyhrávají ocenění ve všech kategoriích.
 Recumbentu SOLE FITNESS jsou známé po celém světě svou vysokou kvalitní konstrukcí a doživotní zárukou na rám.
Až 40 stupňů obtížnosti pro efektivní cvičení a prisôsobenie si tréninku svým cílem.
Celkové rozměry recumbentu jsou délka 145 cm, šířka 76 cm a výška 127 cm.
 Recumbent od SOLE FITNESS je dodáván již predzmontovaný a samotné smontování je velmi jednoduché. Složíte ho v pár jednoduchých krocích a pokud nejste technický antitalent, máte ho smontovaný z;a cca hodinku.
 Rám: doživotní záruka
Brzdný systém a elektronika: 3 roky
Zbývající části (spotřební materiál - ložiska, guma, plast ...): 1 rok
Servis záruční: bezplatný servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy
Servis pozáruční: servis u zákazníka servisním technikem přímo z firmy
Vhodné pro domácí využití max. 3h / den
podsvícený 10,1 "TFT displej
zabudovaný ventilátor a reproduktory pro připojení MP3
zabudovaný přijímač pro hrudní pásy (hrudní pás je variantně. příslušenství)
zabudovaný generátor na výrobu energie
40 stupňů nastavení zátěže
bluetooth připojení k externím aplikacím
10 přednastavených programů
14 kg setrvačník
maximální nosnost: 158 kg
celkový rozměr: 145 x 76 x 127 cm
 Recumbent má zabudovaný držák na Váš tablet, kde můžete využít například aplikaci BITGYM a simulovat tak přes 100 map v HD kvalitě po celém světě. Aplikaci si stáhnete zdarma do svého mobilního zařízení a v případě aktivního používání přejít na placenou verzi, která stojí pár korun měsíčně.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Rotopedy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Recumbent SOLE LCR (2017) - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz