Zobrazit větší

Rotoped se vzduchovým odporem inSPORTline Airbike Beast - Záruka 10 let + Servis u zákazníka

8596084087140

A1:30320 (pro objednávky)

Nové

Vzduchový rotoped inSPORTline Airbike Beast nabízí unikátní systém odporu pro intenzivní kondiční trénink. Místo klasického...

Více informací:

Výrobce: inSPORTline

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 36 690 Kč

Více informací:

Rotoped se vzduchovým odporem inSPORTline Airbike Beast - Záruka 10 let + Servis u zákazníka - Rotopedy - Trefa Sport .cz

Rotoped se vzduchovým odporem inSPORTline Airbike Beast - Záruka 10 let + Servis u zákazníka

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: černá-kamufláž
  • Velikost: XXL


Vzduchový rotoped inSPORTline Airbike Beast nabízí unikátní systém odporu pro intenzivní kondiční trénink. Místo klasického zátěžového kola totiž využívá ocelového ventilátoru, který navyšuje odpor v závislosti na tom, jak rychle šlapete. Zátěž tedy není třeba jakkoli nastavovat a stačí se jen více opřít do pedálů - a taky do madel. Na tomto modelu můžete totiž posilovat nejen nohy, ale i ruce! Ramena s madly jsou s jako pedály propojena s ventilátorem, takže během tréninku cvičíte rukama i nohama zároveň. Další možnost je opřít si chodidla o stupačky a zaměřit se pouze na procvičení paží. Díky tomuto důmyslnému systému si můžete vybrat, zda posilovat celé tělo, nebo jen horní polovinu. Pro bezpečné upevnění chodidel jsou pedály opatřeny nastavitelnými pásky. Je také možné nastavit výšku sedla nebo upravit jeho horizontální polohu tak, aby na stroji mohl trénovat opravdu každý bez ohledu na typ postavy.

Na jednolitém a přehledném ovládacím panelu se trénink zahajuje jednoduše. Kromě klasického rychlého startu máte na výběr také z několika programů zaměřených na intervalové tréninky a nastavení cíle cvičení. Intervalové programy jsou dva, lze si ale také nastavit program vlastní, přesně dle vašich požadavků. Za zmínku stojí také program pro nastavení cílové tepové frekvence. Nastavte si tepovou frekvenci, které chcete během tréninku dosáhnout a rotoped vám na displeji ukáže, jak máte šlapat, abyste jí dosáhli. Jestliže nevíte, jakou tepovou frekvenci si určit, stroj vám podle vašeho věku vypočítá maximální tepovou frekvenci a doporučí cílové hodnoty pro efektivní trénink. Na LCD displeji můžete sledovat všechny naměřené hodnoty včetně otáček z;a minutu a výkonu ve wattech. 
Vzduchový odpor

Díky unikátnímu vzduchovému brzdnému systému není třeba na rotopedu Airbike Beast jakkoli nastavovat stupeň zátěže tréninku. Ventilátor o hmotnosti 4,8 kg se otáčí podle toho, jak rychle šlapete. S kadencí šlapání stoupá i zátěž, a to zcela plynule a bez zbytečných přerušení. Díky této technologii se během tréninku můžete pohybovat v rozmezí zátěže okolo 3 – 1260 W, což je dokladem všestrannosti tohoto trenažéru.
Pohyblivá ramena

Opěrky rukou nabízí nejen několik různých úchopů, ale také možnost  zapojení pouze horní poloviny těla. Při pohybu horními i dolními končetinami tak efektivně procvičíte celé tělo, zatímco další možnost je vynechat nohy úplně a opřít je o stupačky. Díky této vychytávce tak můžete trénovat pouze paže. Po cvičení lze ramena zajistit kolíkem, aby náhodou nedošlo k úrazu. Pro co nejpříjemnější pocit během tréninku jsou úchyty pokryty silnou vrstvou měkké a odolné pěny.


Intervalový trénink

Jednou z hlavních funkcí rotopedu Airbike Beast jsou přednastavené intervalové programy, které vám umožní zahájit cvičení stisknutím jediného tlačítka. Programy jsou zaměřené na vysoce intenzivní intervalový trénink (H.I.I.T.), který je efektivní cestou ke snížení hmotnosti a podpoření kardiovaskulárního systému. Intervalový trénink rychle střídá vysoké vypětí s odpočinkem a pomáhá vám tak spalovat tuky. Jestliže vám délka přednastavených intervalů nevyhovuje, máte možnost nastavit si vlastní program přesně dle svých představ. 

Polohovatelné sedlo

Správný posed je základem efektivního tréninku na rotopedu. Proto Airbike Beast disponuje nastavitelným sedlem s pohodlným a anatomicky tvarovaným polstrováním. Pomocí snadno přístupných páček lze měnit výšku sedla i jeho horizontální polohu. Uživatel má tedy jedinečnou možnost upravit si posed přesně podle svých představ.


 

Klíčové vlastnosti:


profesionální rotoped se vzduchovým brzdným systémem v precizním provedení
pohyblivá madla, která lze uzamknout do stacionární polohy
přehledný LCD displej
ergonomické sedlo
transportní kolečka
držák na lahev
systém pro vyrovnání nerovnosti podlahy
příjímač signálu pro hrudní pás na frekvenci 5 kHz (hrudní pás není součástí balení, doporučujeme použít například hrudní pásy Polar)
7 programů: 2 přednastavené intervalové programy, manuální intervalový program, nastavení cílové hodnoty (čas, vzdálenost, kalorie, tepová frekvence)
displej zobrazuje: čas, otáčky z;a minutu, rychlost, vzdálenost, kalorie, výkon ve wattech a aktuální tepovou frekvenci
Technický popis:
hmotnost zátěžového kola
4,8 kg


ovládání zátěže
zátěž stoupá s rychlostí šlapání


počet stupňů zátěže
neomezeno


brzdný systém
vzduchový


volnoběh
ano


celkový počet programů
7


HRC program
ne


WATT program
ne


orientační test tělesné kondice (Recovery)
ne


změření množství tělesného tuku (Body Fat)
ne


manuální program
ano


snímače tepové frekvence
ne


držák na lahev
ano


stojan na tablet
ne


transportní kolečka
ano


systém vyrovnání nerovností
ano


přijímač hrudního pásu
ano


hrudní pás součástí balení
ne


audio vstup
ne


sklápěcí konstrukce
ne


celkové rozměry stroje
123 x 67,5 x 142 cm


rozměry ve sklopeném stavu
X


maximální nosnost
150 kg


maximální výška cvičence
bez omezení


hmotnost
72 kg


zdroj napájení
4x AA baterie


kategorie
SC (dle EN957)


použití
komerční

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Rotopedy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Rotoped se vzduchovým odporem inSPORTline Airbike Beast - Záruka 10 let + Servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz