Zobrazit větší

Yamaha 500 Li - servis u zákazníka

4260532317991

A9:82249 (pro objednávky)

Nové

Yamaha - 500 Li - představuje v této třídě nejlepší výkon a rychlost. Je vytvořen jak pro profesionály, tak i pro rekreační potápěče. Tento...

Více informací:

Výrobce: Yamaha

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 39 900 Kč

Více informací:

Yamaha 500 Li - servis u zákazníka - Potápěčské vybavení - Trefa Sport .cz

Yamaha 500 Li - servis u zákazníka


Yamaha - 500 Li - představuje v této třídě nejlepší výkon a rychlost. Je vytvořen jak pro profesionály, tak i pro rekreační potápěče. Tento silný přístroj s 500W výkonu dokáže klouzat pod hladinou rychlostí až 7 km/hod. Potápěči tak mohou strávit více času ve větších hloubkách s vynaložením menšího úsilí. 

Základní charakteristika modelu 500 Li:
- doba jízdy až 90 minut z;a předpokladu běžného použití (při plynulé plné rychlosti cca do 40 minut)
- dosažitelná hloubka až 40 m, nejvyšší rychlost až 7 km/h, tři rychlostní stupně
- indikátor stavu vybití baterie, používá vyspělou Lithium Ion baterii s možností výměny
- moderní systém ochrany proti zaplavení
- automatický systém vyrovnávání vztlaku
- hmotnost 9,5 kg včetně baterie
- rozměry výrobku: 319 x 300 x 610 mm
- skútr je doporučen pro uživatele ve věku 16 let a více

LI-ION baterie pro pohon skútru
Lithium iontové baterie jsou v současnosti nejvýkonnější opakovaně nabíjené baterie, které jsou k dispozici pro elektronické uživatelské výrobky. Bateriová technologie, použitá u podvodních skútrů Yamaha řady Li je stejná jako u dnešních elektroautomobilů a dodává výborný výkon, efektivitu a výdrž. Přístroje na Li-ion baterie poskytují vysoký poměrný výkon vzhledem ke hmotnosti ve srovnání s přístroji, pracujícími s Lead-Acid nebo Ni-MH bateriemi. Jejich výhoda je tedy zejména, že jsou lehčí a výkonnější než jiné typy nabíjecích baterií stejné velikosti. Li-ion baterie nejsou problémem pro leteckou dopravu. 
Další výhodou Li-ion baterií je, že nemají paměťový efekt (není tedy potřeba je zcela vybít před dalším nabíjením), značná část nabití zůstává v baterii i po delší době bez nabíjení (např. při skladování) a zvládnou mnoho (stovky) nabíjecích a vybíjecích cyklů.
Li-ion bateriový systém podvodních skútrů YAMAHA je kompaktní a lehký. Baterie lze snadno vyjmout pro vnější nabití nebo z důvodu výměny baterie. Li-ion baterie jsou ekologičtější variantou k jiným druhům baterií a mají dvojnásobnou životnost než běžné baterie. Nabíjecí doba je u těchto baterií také významně redukována. 
Dobré vybavení potápěče je předpokladem pro klidný průběh plavby. Profesionální přístroj Yamaha 500 Li je předurčen pro nejvyšší podvodní výkony. Objevování nových podvodních světů a zažívání nevšedních momentů pod hladinou lze zaznamenat na kameru, pro níž je na pětistovce předpřipraven nosič. Stačí nasadit kameru a točit.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Vodní sporty | Potápěčské vybavení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Yamaha 500 Li - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz