Zobrazit větší

Sublue White Shark Mix incl. Floater Černá

A9:86205_9366670_102030 (pro objednávky)

Nové

  Vyvážený design se dvěma motory na stranách a středovou částí pro uložení baterie vytváří harmonický a stylové tvar přístroje....

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Cena: 19 900 Kč

Více informací:

Sublue White Shark Mix incl. Floater Černá - Potápěčské vybavení - Trefa Sport .cz

Sublue White Shark Mix incl. Floater Černá


 
Vyvážený design se dvěma motory na stranách a středovou částí pro uložení baterie vytváří harmonický a stylové tvar přístroje. Pevný rám pro uchopení umožńuje trvalou kontrolu z;a jízdy. Ochranné mřížky pro krytí vrtulí zabraňují případnénu zranění prstů. White Shark MIX je vytvořen pro řadu způsobů použití ve vodě, je určen pro uživatele různého věku, různých postav i úrovně zkušeností. Tento přístroj přináší novou dimenzi pohybu ve vodě.
Podvodní skútr White Shark MIX je poháněn dvěma vrtulemi - lodními šrouby, které jsou umístěny po stranách skútru obdobně tomu, jak je to u motorů tryskových letadel. To zajišťuje rovnoměrný tah při držení přístroje oběma rukama. 

Používání skútru White Shark mix je jednoduché a intuitivní. Není nutné žádné zvláštní předchozí školení či zkušenosti. 

Spuštění přístroje se děje souběžným stlačením obou magneticky řízených spouští. Při uvolnění i jen jedné ze spouští se chod motorů zastaví.

Je potřeba pouze dodržovat všechna pravidla bezpečného pohybu ve vodě, zvláště při potápění hlouběji pod hladinu.
Hnací vrtule jsou oboustranně zakryty mřížkami, aby bylo minimalizováno riziko úrazu na prstech uživatele. Stejně tak slouží mřížky pro zabránění vstupu jiných věcí, které se vyskytují ve vodě, například řas apod.
Před uvedením přístroje do chodu je potřeba přepnout zámek spouští do polohy ON - připraveno k použití. Pak teprve lze uvést motory do běhu zmáčknutím spouští.
Sublue skútr White Shark MIX je vybaven nosičem pro případné připevnění kamery značky GoPro (nebo jiné se stejným upevňovacím systé-mem). Připojení kamery a natáčení videa zajistí uživateli krásné chvíle při sledování svého videa, například doma v klidu u televize nebo u počítače.
(Kamera není součástí dodávky skútru White Shark MIX.)
Horní plocha těla skútru je vybavena LE diodami, které indikují stav nabití baterie a tak umožňují předpokládat případný dojezd na zbývající energii baterie. Vždy je potřeba dbát na to, že výkon skútru umožní uživateli dosáhnout vzdálených míst a na návrat je potřeba mít stále ještě dostatek kapacity baterie.                                           
Sublue podvodní skútr White Shark MIX se dodává v několika barevných provedeních - černá, červená, modrá, šedá. Ke každému barevnému provedení skútru přísluší plovák - tzv. floater, který je vždy v kontrastní barvě k tělu skútru. (Bílé provedení skútru se nedodává, obrázky mají pouze ilustrační charakter. Děkujeme z;a pochopení.)
Plovák zajišťuje pozitivní až neutrální vztlak skútru. Tím je zajištěno, že se skútr při uvolnění z úchopu nikdy nepotopí.
Pro podvodní skútr White Shark MIX lze zakoupit i náhradní baterii. Další baterie umožňuje uživateli, aby prodloužil dobu nepřetržité jízdy bez nutnosti nabíjení baterie.

Podvodní skútr White Shark MIX - technické parametry

Rozměry produktu výrobku:                    465 x 230 x 150 mm
Hmotnost produktu:                               2.1 kg / 2.9 kg (včetně baterie)
Použitý druh baterie / voltáž / kapacita baterieLi-polymerová / 11.1 V / 11.0 Ah
Výkon motorů:                         520 W (2 x 260 W)
Dosažitelná rychlost / akcelerace:   až 5 km/h / jedna dopředná rychlost s hladkým náběhem
Doba jízdy na jedno nabití baterie:  až 30 minut
Dosažitelná hloubka:                      40 m
Pohon hodinekný systém:                           2 elektrické motory o výkonu 260 W (každý)
LED Indikace nabití baterie:            LED diodami
Spouště:                                       2 závislé spouště pro bezpečný provoz
Tělo skútru:                                   Lehký, odolný plast ABS
Ochranné mřížky:                           Vepředu i vzadu pro každý motor
Nosič kamery:                                Pro upevnění kamer značky GoPro
 
Podvodní skútr White Shark MIX je určen jako pro začátečníky, tak pro pokročilé potápěče. Skvělou službu splní každému, kdo žádá vysoký výkon, jednoduché ovládání a nenáročnou údržbu. Přístroj dokáže uživateli zjednodušit zdolání vzdáleností při plavbě u hladiny, ale umožní i potápěčům dosáhnout míst, kam by se bez použití podvodního skútru nedostali.
Pohyb pod hladinou je s podvodním skútrem White Shark MIX možný jak na nádech, tak i v případě hloubkového potápění z;a použití kyslíkového přístroje.
Při potřebě zastavit stačí uvolnit prsty ze spouště a zastaví se oba motory najednou, tím dojde i k přerušení jízdy. Uvolnění prstů lze kdykoli provést během pohybu ve vodě proto, aby uživatel nechal odpočinout svým rukám.

Pro získání pozitivního vztlaku je nutno použít plovák (Floater), který je vždy součástí dodávky podvodního skútru White Shark MIX. Plovák má aerodynamický tvar a tak neubírá zásadnějším způsobem na rychlosti jízdy a výdrži baterie. 
 
Součástí dodávky skútru je také toto příslušenství:

Bag pro nošení podvodního skútru White Shark MIX
Bezpečnostní řemínek
Nabíječka
Prodlužovací kabel
Nabíjecí stanice
Plovák ve zvolené barvě

Prohlédněte si galerii a zvolte právě Vaši oblíbenou barvu!
 

Kategorie sportovního zboží: Sport | Vodní sporty | Potápěčské vybavení


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Sublue White Shark Mix incl. Floater Černá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz