Zobrazit větší

Multifunkční posilovací věž UpForm UF-T007, 6 stanovišť - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:100175 (pro objednávky)

Nové

Modularní systém UpForm je ideálním řešením pro všechny komerční prostory ať jde o posilovny, fitnesscentra nebo kluby. Jednotlivá...

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Objednejte u dodavatele. K expedici k Vám dne: 16.02.2021Cena: 48 699 Kč

Více informací:

Multifunkční posilovací věž UpForm UF-T007, 6 stanovišť - montáž zdarma, servis u zákazníka - Posilovací věže - Trefa Sport .cz

Multifunkční posilovací věž UpForm UF-T007, 6 stanovišť - montáž zdarma, servis u zákazníka


Modularní systém UpForm je ideálním řešením pro všechny komerční prostory ať jde o posilovny, fitnesscentra nebo kluby. Jednotlivá stanoviště se spojují pomocí spojovacích dílů UF-016 a horních spojek UF-014 a UF-015 podle počtu modulů spojených k sobě. Při použití nohy UF-017 mohou jednotlivé moduly stát i samostatně. Modulární systém UpForm umožňuje sestavení jednotlivých stanovišt do libovolného Multitoweru přesně podle Vašich představ a potřeb.

Multifunkční posilovací věž UpForm UF-T007 je bezkompromisní sestava, která je složena ze 6-ti stanovišť. Jde o vrchní kladku se sedákem UpForm UF-003, spodní kladku s lavicí UpForm UF-004, bránu s posuvnými kladkami a hrazdou, stanovištěm s držákem boxovacího pytle a multiosým kloubem UpForm UF-008 a policovým regálem s DIP adaptérem UpForm UF-011. Součástí dodávky pro montáž to multitoweru jsou dále 2 kusy spojovacího dílu UpForm UF-014 a 12 kusů spojovacích dílů UpForm UF-016.

Posuvná kladka UpForm UF-001:
Posuvná kladka UpForm UF-001 je vybavena sadou závaží čítající 12 cihel o celkové hmotnosti 90 kilogramů odstupňovaných po 7,5 kg a jednou doplňkovou cihlou o hmotnosti 3,75 kilogramů, ta se umisťuje nad první pevnou cihlu a používá se k volení hmotnosti od 3,75 kilogramů. Volič váhy je opatřen nálepkami pro rychlou volbu požadované zátěže a jistící čep je připevněn na lanku, takže nehrozí jeho ztráta. Horní rameno se nachází ve výšce 220 centimetrů, na stroji tak může pohodlně trénovat kdokoliv do výšky 200 cm. Veškeré kladky jsou schovány pod kovovými kryty s logem UpForm. Ocelové lanko je pokryto černým PVC, je zakončeno masivním okem a je odpruženo gumovým tlumičem. Posuvný mechanizmus je opatřen madlem pro snadný přesun a pružinovým, jistícím kolíkem. Pojezd lze nastavit do 18-ti poloh, které jsou číslovány.

Spojovací hrazda UpForm UF-013:
Hrazda UpForm UF-013 se umisťuje mezi 2 stanice systému UpForm. UF-013 disponuje 6-ti úchyty opatřených hustou pěnovkou pro komfortní úchop během tréninků přítahů, shybů a podobně. Každé madlo je zajištěno kovovou objímkou a kloboučkem.

Vrchní kladka se sedákem UpForm UF-003:
Vrchní kladka UpForm UF-003 je vybavena sadou závaží čítající 16 cihel o celkové hmotnosti 120 kilogramů odstupňovaných po 7,5 kg. Volič váhy je opatřen nálepkami pro rychlou volbu požadované zátěže a jistící čep je připevněn na lanku, takže nehrozí jeho ztráta. Stanice je opatřena sedátkem a zarážkou nohou, která je výškově nastavitelná pomocí pružinového, jistícího kolíku. Na samotné sedátko bylo použito perforované čalounění, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a odvod vlhkosti. Horní rameno se nachází ve výšce 233 centimetrů, na stroji tak může pohodlně trénovat kdokoliv do výšky 200 cm. Veškeré kladky jsou schovány pod kovovými kryty s logem UpForm. Ocelové lanko je pokryto černým PVC, je zakončeno masivním okem a je odpruženo gumovým tlumičem.

Spodní kladka s lavicí UpForm UF-004:
Spodní kladka s lavicí UpForm UF-004 je vybavena sadou závaží čítající 16 cihel o celkové hmotnosti 120 kilogramů odstupňovaných po 7,5 kg. Volič váhy je opatřen nálepkami pro rychlou volbu požadované zátěže a jistící čep je připevněn na lanku, takže nehrozí jeho ztráta. Stanice je opatřena robustními, kovovými opěrami pro nohy, které jsou navíc vybaveny gumovými výstupky. Na samotnou lavici bylo použito perforované čalounění, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a odvod vlhkosti. Veškeré kladky jsou schovány pod kovovými kryty s logem UpForm. Poslední kladka je na otočném kloubu, který zvyšuje rozsah použití stanice, při vytočení kladky do strany můžete UF-004 používat i jako klasickou spodní kladku. Ocelové lanko je pokryto černým PVC, je zakončeno masivním okem a je odpruženo gumovým tlumičem.

Stanice boxovacího pytle UpForm UF-008:
Stanice UpForm UF-008 umožňuje zavešení libovolného boxovacího pytle. Na konstrukci dále nalezneme dva prvky pro odložení smotaného tréninkového lana, oko pro provlečení tréninkového lana a multisměrový kloub (takzvaná "mina") pro trénink s olympijskou osou.

Policový modul s DIP adaptérem UpForm UF-011:
Modul s DIP adaptérem UpForm UF-011 disponuje dvěmi policemi pro odkládání kettlebellů a dvěmi policemi pro odkládání míčů. Čelní profil je vybaven DIP (dřepovacím) adaptérem a platformou pro výskoky a výšlapy, která do jisté míry dokáže nahradit Plyo Box. Oba tyto adaptéry jsou nastavidelné do 11-ti pozic, které jsou na konstrukci opatřeny čísly. DIP adaptér je vyveden to tvaru písmene "V", tento tvar zaručuje, že si každý najde svou ideální pozici pro pohodlné dřepování. Modul UF-011 může stát volně, nebo může být součástí systému UpForm.

Parametry sestavy:

Závaží:

UF-001: 12 x 7,5k, 1 x 3,75 kg
UF-003: 16 x 7,5 kg
UF-004: 16 x 7,5 kg

Převod:

UF-001: 2:1
UF-003: 1:1
UF-004: 1:1

Výška produktu: 240 cm
Šířka: 289 cm
Délka: 523 cm
Profil:

100 x 60 x 3 mm
trubka 60 x 3 mm

Barevné provedení: černá
Hmotnost produktu celková: 833 kg
Hmotnost produktu závaží: 427,5 kg

Upozornění:

Třída: S, určeno pro komerční využití
Certifikát, norma: Certifikát bezpečnosti, PN-EN 957-4:2007
Předmětem nabídky je pouze stanice, nikoliv adaptéry, míče a další dekorace
Záruka: 24 měsíců

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Posilovací věže


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Multifunkční posilovací věž UpForm UF-T007, 6 stanovišť - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz