Zobrazit větší

Hrazda s dopomocí UpForm UP-009 - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:100131 (pro objednávky)

Nové

Modularní systém UpForm je ideálním řešením pro všechny komerční prostory ať jde o posilovny, fitnesscentra nebo kluby. Jednotlivá...

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Objednejte u dodavatele. K expedici k Vám dne: 24.02.2021Cena: 48 699 Kč

Více informací:

Hrazda s dopomocí UpForm UP-009 - montáž zdarma, servis u zákazníka - Posilovací věže - Trefa Sport .cz

Hrazda s dopomocí UpForm UP-009 - montáž zdarma, servis u zákazníka


Modularní systém UpForm je ideálním řešením pro všechny komerční prostory ať jde o posilovny, fitnesscentra nebo kluby. Jednotlivá stanoviště se spojují pomocí spojovacích dílů UF-016 a horních spojek UF-014 a UF-015 podle počtu modulů spojených k sobě. Při použití nohy UF-017 mohou jednotlivé moduly stát i samostatně. Modulární systém UpForm umožňuje sestavení jednotlivých stanovišt do libovolného Multitoweru přesně podle Vašich představ a potřeb.

Hrazda s dopomocí UpForm UF-009 je vybavena sadou závaží čítající 16 cihel o celkové hmotnosti 120 kilogramů odstupňovaných po 7,5 kg. Volič váhy je opatřen nálepkami pro rychlou volbu požadované zátěže a jistící čep je připevněn na lanku, takže nehrozí jeho ztráta. Dopomoc je u stanice UF-009 řešena sedákem, který je spojen se závažím a pohybuje se po 2 nerezových, vodících tyčích. Na sedák bylo použito perforované čalounění, které zajišťuje dostatečnou ventilaci a odvod vlhkosti. Pro snadné nasedání je stanoviště doplněno o dva robustní, nerezové nášlapy s gumovými ploškami proti uklouznutí. Veškeré kladky jsou schovány pod kovovými kryty s logem UpForm. Ocelové lanko je pokryto černým PVC, je zakončeno masivním okem a je odpruženo gumovým tlumičem.

Parametry:

Závaží:

16 x 7,5 kg

Převod: 1:1
Výška produktu: 203 cm
Šířka: 65 cm
Délka: 58 cm
Profil:

100 x 60 x 3 mm
trubka 60 x 3 mm

Barevné provedení: černá
Hmotnost produktu celková: 274 kg
Hmotnost produktu závaží: 120 kg

Upozornění:

Třída: S, určeno pro komerční využití
Certifikát, norma: Certifikát bezpečnosti, PN-EN 957-4:2007
Předmětem nabídky je pouze stanice, nikoliv tricepsový adaptér.
Záruka: 24 měsíců

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Posilovací věže


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Hrazda s dopomocí UpForm UP-009 - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz