Zobrazit větší

PŘITAHOVÁNÍ MARBO MF-U017 - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:90405 (pro objednávky)

Nové

Produkt z nové kolekce profesionálních strojů značky MARBO MF (free weight). Stroje z této série jsou vyrobené z ocelových profilů 100x50x3 mm....

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Objednejte u dodavatele. K expedici k Vám dne: 21.02.2022Cena: 44 899 Kč

Více informací:

PŘITAHOVÁNÍ MARBO MF-U017 - montáž zdarma, servis u zákazníka - Posilovací věže - Trefa Sport .cz

PŘITAHOVÁNÍ MARBO MF-U017 - montáž zdarma, servis u zákazníka


Produkt z nové kolekce profesionálních strojů značky MARBO MF (free weight). Stroje z této série jsou vyrobené z ocelových profilů 100x50x3 mm. Nový oblý design zaručuje kromě vynikající funkčnosti, také to, že budou Vaše stroje ozdobou každé posilovny. Stroje ze série Free Weight jsou konstruovány pro použití s olympijskými kotouči.
Stroj pro trénování přítahů MARBO MF-U017 je vybaven sedadlem regulovatelným do pěti poloh výšky jednoduchým stiskem páčky. Sedadlo je odlehčeno plynovým pístem, takže pro změnu výšky nemusíte sesedat. Opěrka je regulovatelná z;a pomoci červeného, pružinového jistícího kolíku. Velké nášlapy jsou opatřeny gumou. Polostrování je vyrobeno z odolné, syntetické kůže, dvakrát prošité režnou nití COATS a je vyplněno vrstvou tvrdé pěny pro maximální komfort.

Stroj lze objednat ve variantě s červeným polstrováním.


Parametry:

Profil: 100x50x3 mm
Průměr trnů: 50 mm
Rozměr:

délka: 136 cm
šířka: 148 cm
výška: 118 cm

Maximální zatížení: 400 kg
Váha: 142 kg

Upozornění:

Třída: Určeno pro komerční použití
Certifikát, norma: Certifikát bezpečnosti
Záruka: 24 měsíců

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Posilovací věže


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží PŘITAHOVÁNÍ MARBO MF-U017 - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz