Zobrazit větší

Posilovací věž pro 4 osoby BODY SOLID DGYM Pack - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:77177 (pro objednávky)

Nové

Posilovací stanovisko pro více osob BODY SOLID 4 STACK GYM. Jedna sá o sadu základního modulu a 4 kusů stanovišť dle svého výběru. Sada...

Více informací:

Výrobce: Body-Solid

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 7 dnů od objednávky.Cena: 256 400 Kč

Více informací:

Posilovací věž pro 4 osoby BODY SOLID DGYM Pack - montáž zdarma, servis u zákazníka - Posilovací věže - Trefa Sport .cz

Posilovací věž pro 4 osoby BODY SOLID DGYM Pack - montáž zdarma, servis u zákazníka


Posilovací stanovisko pro více osob BODY SOLID 4 STACK GYM. Jedna sá o sadu základního modulu a 4 kusů stanovišť dle svého výběru.
Sada obsahuje:
1x základní modul DGYM
4x stanoviště dle výběru

Technický popis:

Neuvěřitelná stabilita a pevnost konstrukce, vlastnosti slibující skutečně dlouhou životnost stroje
Kladky se zvýšenou odolností jsou zpevněny laminátovými vlákny, ložiska jsou skvěle zapracovány a utěsněné kvůli delší životnosti částí stroje. Kabel vysoké kvality slibuje s nadstandardní životnost a až neskutečně plynulý pohyb.
Rám tvoří masivní a pevné 6 cm x 12 cm oválné profily, které jsou vyhotoveny z nejkvalitnějších materiálů! Průměr spojovacích šroubů je až 1,25cm, což zaručuje pevnost a odolnost jednotlivých částí!
Dvouvrstvý odolný nátěr, poskytuje vysokou kvalitu, odolnost, snadnou údržbu a slibuje obrovskou odolnost vůči poškození a blednutí rámu!
Měkké části mají tloušťku více než 5cm a jsou vytvořeny s vysoce kvalitních materiálů, které jsou potaženy dvojitým čalouněním, zaručujícím obrovskou odolnost vůči roztržení, ale zároveň slibují skutečný komfort a pohodlí při cvičení.
Rukojeti jsou z pěny vysoké hustoty, která slibuje obrovskou pevnost a životnost, přičemž ale poskytuje také komfortní a správné držení jednotlivých částí, zaručující ničím nerušené a účelné cvičení.
Na stroji jsou použity kvalitní průmyslová ložiska, které jsou osazeny ve všech pohyblivých částech stroje, jejichž úkolem je zajistit plynulý pohyb při cvičení.
4 x 95 kg zátěžové sloupce
Ideální pro domácí i komerční využití!

Pro Dual linie nabízí na výběr z až 10 stanic s různým zaměřením, současně mohou být k základně připojeno 4 pozice a tak můžete mít téměř kompletní posilovnu v těle jen jednoho stroje! Je jen na Vás které 4 stanice si k základně připojíte. Přizpůsobitelnost zařízení k Vašim potřebám je skutečně výjimečná a ještě nikdy tu nebyla možnost vytvořit si takto perfektní posilovací systém!

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Posilovací věže


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Posilovací věž pro 4 osoby BODY SOLID DGYM Pack - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz