Zobrazit větší

Zakopávání v leže Body-Solid SLC-400G/2 - montáž zdarma, servis u zákazníka

A9:3260 (pro objednávky)

Nové

Posilovač nohou Leg Curl Machine je zárukou komfortního, pohodlného a zároveň vysoce efektivního cvičení. Při pravidelném používání toho...

Více informací:

Výrobce: Body Solid

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 30 dnů od objednávky.Cena: 42 990 Kč

Více informací:

Zakopávání v leže Body-Solid SLC-400G/2 - montáž zdarma, servis u zákazníka - Posilovací věže - Trefa Sport .cz

Zakopávání v leže Body-Solid SLC-400G/2 - montáž zdarma, servis u zákazníka


Posilovač nohou Leg Curl Machine je zárukou komfortního, pohodlného a zároveň vysoce efektivního cvičení. Při pravidelném používání toho posilovacího přístroje docílíte zpevnění Vašich nohou a posílení kolenních šlach. Tento vysoce kvalitní a designově skvěle navržený posilovač nohou je speciálně určen pro jednoduché a zároveň účinné posilování určených partií. Unikátní systém závaží a biomechanicky vyvážený otočný střed zaručují správnou pozici těla při cvičení a rovnoměrné zatížení svalů. Přístroj je jednoduše ovladatelný a snadno lze nastavit vhodnou zátěž. Přizpůsobivé vycpávky pod chodidla a pohodlná podložka přinášejí maximální komfort a pohodlí během posilování. Posilovač nohou Leg Curl Machine naši specialisté doporučují všem sportovcům pro domácí cvičení i do veřejných posiloven. Technický popis: pevný ocelový rám svařovaný ze všech čtyřech stran kvalitní povrch přístroje odolný proti poškrábání a olupování samomazná a pevná ocelová lanka s nylonovým povrchem vysoce funkční kladkový systém přizpůsobivé pěnové podložky odolné proti vlhkosti nastavitelná pozice a zátěž pro každého uživatele chromované vodící a zásuvné tyče navrženy pro snadnou manipulaci stroj je vybaven tabulkou s instruktážními piktogramy pro snadnou obsluhu rozměry: šířka 94cm, délka 163cm, výška 158cm možnost dokoupit závaží do celkové hmotnosti 186kg (410lbs)
barevné provedení polstrování: černá  

Kategorie sportovního zboží: Sport | Fitness | Posilovací věže


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Zakopávání v leže Body-Solid SLC-400G/2 - montáž zdarma, servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz