Zobrazit větší

Protisměrné kladky Marbo Sport MP-U204

5901720120793

A1:12541 (pro objednávky)

Nové

Protisměrné kladky Marbo Sport MP-U204 jsou profesionálním strojem a jsou tím nejkvalitnějším, co si lze v dané cenové kategorii představit....

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 67 990 Kč

Více informací:

Protisměrné kladky Marbo Sport MP-U204 - Posilovací věže - Trefa Sport .cz

Protisměrné kladky Marbo Sport MP-U204

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: oranžovo-šedá


Protisměrné kladky Marbo Sport MP-U204 jsou profesionálním strojem a jsou tím nejkvalitnějším, co si lze v dané cenové kategorii představit. Celá brána je vyrobena z velmi pevného rámu o šířce až 120 mm a síle profilu 3 mm. Celý povrch je ošetřen práškovým lakem proti korozi. Sady cihliček pak překrývá průhledné plexisklo. To jak zabraňuje prachu aby se dostal do vnitřních částí, ale zároveň celý stroj odhlučňuje. Přístupné jsou pouze otvory na regulaci hmotností. Nastavování hmotnosti je velmi intuitivní. Kolíky, kterými se regulace hmotnosti provádí mají červený povrch, takže jsou dobře viditelné a rozpoznatelné. To platí i tu polohovatelných kladek na samotné stahování. Tyto kladky se dají posunovat po celé výšce panelu, na kterém jsou upevněny. Díky tomu se dá stroj nastavit na jakoukoliv postavu nebo se dá snadno obměnit již stávající trénink. Do brány je integrována také hrazda s variabilitou úchopů, takže lze na celém stroji procvičit téměř celou horní polovinu těla. Marbo Sport MP-U204 splňuje přísnou normu PN-EN 957-4: 2007 o bezpečnosti stacionárních posilovacích zařízení, takže může být bez obav použita v komerčních profesionálních posilovnách a tělocvičnách.


 
Technický popis:


profesionální posilovací stanice
integrovaná hrazda
protiskluzová úprava
pomocná madla
intuitivní manipulace
polohovatelné kladky
výška: 227 cm
šířka: 397 cm
délka: 69 cm
hmotnost: brána 255 kg, cihličky 160 kg
nosnost hrazdy: 400 kg
cihličky: 32 x 5 kg
plocha: 2,74 m2
strukturální profil: 80 x 40 x 3 mm, 120 x 60 x 3 mm
kategorie S (dle normy PN-EN 957-4:2007)
vhodné pro komerční použití 

 

Polohovatelné kladky

Stahování protisměrných kladek nemusí být vždy jen z jedné polohy. Kladky na U204 se dají polohovat po celé výšce panelu, na kterém jsou připevněny. Lze tak střídat pozice, ze kterých se kladky stahují a lze se tak přizpůsobit jakémukoliv uživateli nebo si oživit a obměnit vlastní trénink.

 

 

 

 

 

Pomocná madla

V případě, že chce uživatel cvičit pouze na jedné straně brány, jsou zde pomocná protiskluzová madla, kterých se může chytit, a získat tak větší stabilitu.

 

 

 

 

  Integrovaná hrazda

Kromě klasických posilovacích panelů, jaké lze u zařízení tohoto typu nalézt, je zde také integrovaná hrazda, která opět obohacuje stroj o variabilitu, s jakou na něm lze cvičit. Madla hrazdy jsou pokryta kvalitní pěnou a zakončena kovovými zarážkami v černém provedení.

 

 

 

  Profesionální úprava

Vyladěno do posledního detailu. Prostor se zátěžovými cihličkami kryje průsvitnými panely z plexiskla. Díky tomu je stroj značně odhlučněn a je zároveň obohacen o poutavý designový prvek.

 

 

 

  

 

 

 

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Posilovací věže


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Protisměrné kladky Marbo Sport MP-U204 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz