Zobrazit větší

Multifunkční posilovací věž Marbo Sport MP-U211

8596084073129

A1:12543 (pro objednávky)

Nové

Multifunkční posilovací věž Marbo Sport MP-U211 je profesionálním zařízením, které nesmí chybět v žádné posilovně. Spojuje v sobě hned...

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 52 990 Kč

Více informací:

Multifunkční posilovací věž Marbo Sport MP-U211 - Posilovací věže - Trefa Sport .cz

Multifunkční posilovací věž Marbo Sport MP-U211

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: oranžovo-šedá


Multifunkční posilovací věž Marbo Sport MP-U211 je profesionálním zařízením, které nesmí chybět v žádné posilovně. Spojuje v sobě hned dva stroje - stahování horní kladky a horizontální přítahy k hrudi. Vše na propracovaném, nehlučném systému kladek. Má nastavitelné jak sedadlo, tak fixaci nohou. Díky tomu se dá věž přizpůsobit jakékoliv výšce cvičícího. Díky tomu, že multifunkční věž Marbo Sport MP-U211 splňuje přísnou normu PN-EN 957-4:2007, může být bez starostí používána v profesionálních posilovnách a tělocvičnách.


 
Technický popis:


profesionální věž
stabilní konstrukce s nastavitelnými nohami
robustní rám ošetřen proti korozi
protiskluzové platformy z žebrovaného plechu
odhlučnění stroje průhledným plexisklem
výška: 245 cm
šířka: 76 cm
délka: 200 cm
hmotnost: věž 195 kg, stack cihliček 120 kg
hmotnosti cihliček: 8 x 5 kg, 8 x 10 kg
nastavení fixace nohou: 3 polohy
nastavení sedadla: 2 polohy
nosnost lavice: 150 kg
plocha: 2,40 m2
strukturální profil: 80 x 40 x 3 mm, 120 x 60 x 3 mm
kategorie S (dle normy PN-EN 957-4:2007)
vhodné pro komerční i domácí použití 

 

Nastavitelná kladka

Díky speciálnímu systému kladek nebude muset nikdo dlouho přemýšlet, jak si nastavit výšku kladky, aby bylo cvičení co nejpohodlnější. Manipulace s kladkami je intuitivní a zvládnou ji i ti, kteří s podobným zařízením nikdy neměli zkušenost.

 

 

 

 

 

Nastavitelné nohy

Často se lze při zařizování posilovny setkat s nerovným povrchem, kvůli kterému nemusí být posilovací zařízení stabilní. MP-U211 má nastavitelné bytelně pevné nohy, které se dokáží přizpůsobit jakémukoliv povrchu.

 

 

 

 

  Protiskluzové platformy

Věž je vybavena dvěma typy nášlapných platforem - prvním typem jsou nakloněné plochy pro přitahování horizontální kladky, druhým jsou vodorovné plochy integrované přímo na nohy věže pro stahování horní kladky. Oba typy jsou vyrobeny z žebrovaného plechu, což dělá platfory protiskluzové.

 

 

 

  Profesionální úprava

Zásobník cihliček je vybaven osmi cihličkami o hmotnosti 5 kg a osmi o hmotnosti 10 kg (celkově tedy 120 kg). Celý tento zásobník cihliček je překryt průhledným plexisklem, které jak odhlučňuje celý stroj a zabraňuje usazování prachu do vnitřních částí, tak přidává zajímavý estetický prvek. Veškeré čalounění má atraktivní červenou barvu a je z kvalitních materiálů. Veškeré úchytné nebo nášlapné plochy jsou protiskluzové. 

 

  Regulovatelná poloha adaptérů

Věž má celkem dva nastavitelné adaptéry - prvním je sedadlo nastavitelné ve dvou polohách a druhým je adaptér na fixaci nohou nastavitelný ve třech polohách. Díky tomu lze oboje nastavit tak, aby výška vyhovovala každému a cvičení bylo pohodlné a bezpečné.

 

 

 

  

 

 

 

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Posilovací věže


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Multifunkční posilovací věž Marbo Sport MP-U211 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz