Zobrazit větší

Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 černá

A1:30699-70495 (pro objednávky)

Nové

Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 je profesionální kladkový stroj o čtyřech stanovištích. Jednotlivé posilovací stanice jsou na sobě...

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 149 990 Kč

Více informací:

Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 černá - Posilovací věže - Trefa Sport .cz

Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 černá

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: černá


Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 je profesionální kladkový stroj o čtyřech stanovištích. Jednotlivé posilovací stanice jsou na sobě nezávislé, což znamená, že věž může používat více uživatelů zároveň. Naproti sobě najdete horní a dolní kladky v sedě, mezi nimi pak dvě stanoviště se stahovacími kladkami. Polohu rukojetí stahovacích kladek lze upravit a zaměřit se tak na více druhů tréninku. Všechny sedáky a polstrované prvky jsou pokryté pevnou syntetickou kůží. Opěrka nohou u spodní kladky je pokryta speciálním vroubkováním, tak aby měl uživatel při tréninku maximální oporu. Zátěž na kladce se upravuje pomocí cihliček, které jsou odhlučněny speciálním plexisklem a zajištují tak tichý chod. Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 má robustní ocelovou konstrukci s gumovými patkami, které chrání podlahu proti poškrábání. Její design umožňuje co nejefektivněji využít prostor v posilovně a zároveň působí stylovém a stylovým dojmem.Technický popis:


profesionální náčiní
4 posilovací stanoviště
robustní ocelová konstrukce
pohyb závaží odhlučněn plexisklem
ošetření povrchu proti korozi
protiskluzové nášlapné plochy
výška: 240 cm
šířka: 210 cm
délka: 390 cm
plocha: 8,19 m2
hmotnost stroje: 970 kg
maximální hmotnost závaží: 440 kg (16 x 5 kg, 36 x 10 kg)
nosnost: 150 kg

 

Stanoviště:


A: stahování kladky v sedě
B: horizontální přítahy na kladce
C, D: stahování kladky ve stoje


 

Spodní kladka

U spodní kladky naleznete pohodlně velké nášlapy z vroubkovaného kovu, které zaručují bezpečnou a stabilní polohu při tréninku. Pevné a vysoké polstrování sedadla je pokryto syntetickou kůží.

 

 

 

  

Horní kladka

Tyč horní kladky je zavěšena ve výšce 230 cm. Díky tomu je věž vhodná i pro uživatele vyšší než 2 m. Zátěž kladky lze jednoduše nastavit v rozmezí 5 - 120 kg, takže ji může do tréninku zařadit začátečník i pokročilý atlet.

 

 

 

 

  Stahovací kladky

Dvě stanice se samostatnými stahovacími kladkami jsou vybaveny systémem pro nastavení polohy rukojeti. Nastavení se provádí pomocí praktického kolíku s pružinou.

 

 

 

  

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Posilovací věže


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 černá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz