Zobrazit větší

Posilovač prsních svalů a ramen Marbo Sport MP-U224

5901720120922

A1:13159 (pro objednávky)

Nové

Posilovač prsních svalů a ramen Marbo Sport MP-U224 je multifunkční profesionální posilovací stroj. Disponuje stanovištěm na posilování...

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 60 990 Kč

Více informací:

Posilovač prsních svalů a ramen Marbo Sport MP-U224 - Posilovací stroje - Trefa Sport .cz

Posilovač prsních svalů a ramen Marbo Sport MP-U224

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: fialová


Posilovač prsních svalů a ramen Marbo Sport MP-U224 je multifunkční profesionální posilovací stroj. Disponuje stanovištěm na posilování prsních svalů (ang. Pec Deck) a stanovištěm na posilování ramenního (deltového) svalstva. Pevná ocelová konstrukce z profilu 80 x 40 x 3 mm zajišťuje stabilitu celého stroje. Veškeré nášlapné a úchytné plochy zařízení jsou protiskluzové a kompletně celý rám je ošetřen proti korozi. Manipulace a nastavování jednotlivých adaptérů a závaží je intuitivní a zvládnou to i osoby, které nikdy neměli s podobným zařízením zkušenosti. Regulační kolíky jsou zvýrazněny výraznou červenou barvou, takže je uživatel hned bez problémů rozpozná.

Posilovač prsních svalů a ramen Marbo Sport MP-U224 splňuje prohlášení o shodě s normou PN-EN 957-4:2007 o bezpečnosti stacionárních zařízení, takže může být používán v plně komečních posilovnách a jiných veřejných centrech.
Technický popis:


stanice pro posílení hrudníku (pec deck) a ramen
stabilní a robustní konstrukce
pohodlné polstrování
atraktivní design
dlouhodobá ochrana materiálu práškovým lakem
polohovatelné sedadlo
jednoduchá manipulace
výška: 223 cm
šířka: 140 cm
délka: 120 cm
hmotnost věže: 190 kg
hmotnost závaží: 160 kg (16 x 10 kg)
průměr nakládacích trnů: 25 mm
nosnost: 150 kg
počet poloh sedadla: 4
strukturální profil: 80 x 40 x 3 mm, 120 x 60 x 3 mm
materiál: kvalitní tvrzená ocel
povrchová úprava: práškové lakování
typ závaží: cihličkové
plocha: 1,68 m2
kategorie S (dle normy PN-EN 957-4:2007)
vhodné pro komerční i domácí použití 

 

Profesionální design

Při výrobě tohoto stroje byl kladen důraz na skloubení designu s funkčností. Proto má mimo jiné MP-U224 zakryto cihličkové závaží plexisklem, které jak odhlučňuje celý stroj, tak i zabraňje usedání prachu do mechanismu stroje.

 

 

 

 

 

Pevná pěnová madla

Madla tohoto multifunkčního stroje jsou pokryta hustou a pevnou pěnou s protiskluzovým efektem. V jejich zakončení jsou kovová pouzdra chránící pěnu před sklouznutím a opotřebením jejích hran.

 

 

 

 

  Intuitivní manipulace

Veškeré důležité regulační šrouby a kolíky jsou označeny červenou barvou, takže i naprostý laik, který se s takovýmto strojem setká poprvé, dokáže snadno a ryhcle přijít na to, jak s ním manipulovat. Díky tomuto intuitivnímu ovládání se výrazně zkrátí doba využití stroje jedním člověkem.

 

 

 

  Snadné přenastavení

Pomocí odpružených kolíků a nastavitelných kladek lze během několika málo sekund přenastavit stroj z "módu" posilovače prsních svalů pec deck na efektivní posilovač ramen (deltového svalstva).

 

 

 

 Regulovatelné rukojeti

Jelikož do posiloven chodí cvičit lidé různých výšek a rovněž různých preferencí, jsou rukojeti MP-U224 zařízena tak, že se dají nastavit do několika poloh. Takže si každý může najít tu svou a snadno rukojeti přenastavit.

 

 

 

  Nastavitelné sedadlo

Několikaúrovňové nastavení sedadla i opěradla zaručje, že si na stroji Marbo Sport MP-U224 zacvičí člověk jakékoliv výšky či tvaru postavy.

 

 

 

 

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Posilovací stroje


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Posilovač prsních svalů a ramen Marbo Sport MP-U224 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz