Zobrazit větší

Předkopávání a zakopávání Marbo Sport MP-U216

5901720120854

A1:25368 (pro objednávky)

Nové

Stroj Marbo Sport MP-U216 je profesionálním zařízením, které šetří prostor ve Vašem fitness centru i Vaše peníze tím, že spojuje výhody...

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 60 990 Kč

Více informací:

Předkopávání a zakopávání Marbo Sport MP-U216 - Posilovací stroje - Trefa Sport .cz

Předkopávání a zakopávání Marbo Sport MP-U216

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: Dark Navy
  • Velikost: M


Stroj Marbo Sport MP-U216 je profesionálním zařízením, které šetří prostor ve Vašem fitness centru i Vaše peníze tím, že spojuje výhody dvou strojů do jednoho. Na tomto jediném stroji provedete předkopání a zakopání v sedu. Disponuje širokými možnostmi nastavení, jak ramene a obou válců, tak samotného opěradla.

Díky tomu, že stroj Marbo Sport MP-U216 splňuje přísnou normu PN-EN 957-4:2007, může být bez starostí používán v profesionálních posilovnách a tělocvičnách.Technický popis:


4 stupně nastavení opěradla
12 stupňů nastavení ramene
8 stupňů regulace dolního válce
5 stupňů regulace horního válce
pneumatický systém nastavování
výška: 175 cm
šířka: 106 cm
délka: 147 cm
hmotnost stroje: 200 kg
hmotnost závaží: 160 kg (cihličky 16x10 kg)
nosnost: 150 kg
plocha: 1,56 m2
kategorie S (dle normy PN-EN 957-4:2007)
vhodné pro komerční i domácí použití


 

Rozsáhlý systém regulace

Stroj má následující systémy nastavení: 12 úrovní nastavení polohy ramen, 8 kroků nastavení dolního válce, 5 kroků nastavení horního válce a 4 nastavení polohy opěradla. Speciálně navržený systém nastavení opěradla Vám jej umožní jednoduše a bez toho, abyste museli opustit stroj. Stačí vytáhnout úchyt, posunout opěradlo do požadované polohy a úchyt pustit. Tento dokonalý systém umožní, aby stroj perfektně sedl každému Vašemu klientovi co do výšky či typu postavy.

 

 

 

 

 

Napínací systém kabelů

Zapomeňte na rozebírání velké části stroje, nebo na technicky náročnou opravu lanek u jiných výrobců. MP-U216 je vybaven unikátním systémem natahování lanka, kde stačí povolit pouze 3 šrouby/svorky) a z;a pomoci dalšího vestavěného šroubu už jen natáhnout lanko. Jednoduché, časově nenáročné a zvládne to každý sám.

 

 

 

 

  Profesionální povrchová úprava

V této sérii profesionálního vybavení je závaží chráněno z vrchu tvrdým plastovým krytem, zepředu a zezadu zas tmavým plexisklem. Práce stroje je tak ještě tišší a je tím i zvýšena celková estetika provedení.

 

 

 

  Pneumatický systém

Díky pneumatickému systému, kterým je tento stroj vybaven, si velmi snadno nastavíte polohu ramene, horního i dolního válce a přizpůsobíte tak vše Vaší postavě a cvičebním požadavkům.

 

 

  

 

 

 

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Posilovací stroje


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Předkopávání a zakopávání Marbo Sport MP-U216 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz