Zobrazit větší

Předkopávání Marbo Sport MP-U234 černá

A1:26410-69988 (pro objednávky)

Nové

Předkopávání Marbo Sport MP-U234 je profesionální posilovací stroj pro dokonalé vytvarování stehen. Přístroj je robustní, odolný a velmi...

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 52 990 Kč

Více informací:

Předkopávání Marbo Sport MP-U234 černá - Posilovací stroje - Trefa Sport .cz

Předkopávání Marbo Sport MP-U234 černá

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: černá


Předkopávání Marbo Sport MP-U234 je profesionální posilovací stroj pro dokonalé vytvarování stehen. Přístroj je robustní, odolný a velmi snadno se s ním pracuje. Díky nastavitelnému závaží v rozmezí 5-120 kg na něm mohou trénovat jak začátečníci, tak již zkušení borci. Sedátko i posilovací válec jsou nastavitelné, takže ani výška uživatele nehraje roli. Ze sedátka nemusíte ani sesedat, stačí uvolnit páku a vybrat si polohu, která vám nejvíce vyhovuje. Polohu válce upravíte jednoduše pomocí pojistného kolíku a vybrat si můžete hned z 5 různých poloh. Válec i sedátko jsou pokryté pevným, ale pohodlným polstrováním ze syntetické kůže. Předkopávání Marbo Sport MP-U234 nabízí vysoce kvalitní provedení, odolný rám, jednoduché používání a také tichý chod, který je zajištěn izolací závaží pomocí plastových krytek. Svým stylovém nadčasovým designem lehce zapadne do každé profesionální posilovny.Technický popis:


profesionální stroj pro posilování stehenních svalů
zaměření na kvadricepsy
pevné dvakrát přešité polstrování
tichý chod díky izolaci závaží
4 stupně nastavení opěradla
5 stupňů regulace válce
výška: 180 cm
šířka: 104 cm
délka: 122 cm
hmotnost stroje: 175 kg
hmotnost závaží: 120 kg (8x5 kg + 8x10 kg)
nosnost: 150 kg
plocha: 1,17 m2
kategorie: S (dle normy EN 957-4)
vhodné pro komerční i domácí použití

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Posilovací stroje


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Předkopávání Marbo Sport MP-U234 černá ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz