Zobrazit větší

Posilovací stroj - spodní kladka Marbo Sport MP-U207 červená

A1:30378-70014 (pro objednávky)

Nové

Spodní kladka Marbo Sport MP-U207 je profesionální stroj pro veslování s kladkou - cvik, kterým posílíte zejména zádové a pažní svaly....

Více informací:

Výrobce: MARBO

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 47 990 Kč

Více informací:

Posilovací stroj - spodní kladka Marbo Sport MP-U207 červená - Posilovací stroje - Trefa Sport .cz

Posilovací stroj - spodní kladka Marbo Sport MP-U207 červená

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: červená


Spodní kladka Marbo Sport MP-U207 je profesionální stroj pro veslování s kladkou - cvik, kterým posílíte zejména zádové a pažní svaly. Stroj vyniká robustní konstrukcí s protiskluzovými podložkami nohou. Většinu podpěr lze šroubováním přizpůsobit nerovnostem podlahy, aby náčiní bylo optimálně připraveno pro bezpečný a kvalitní trénink. K stabilnímu zapření během tréninku slouží hrubé vroubkované opěrky nohou. Závaží lze nastavit v rozmezí 5-120 kg a zátěž tak přizpůsobit síle a pokročilosti konkrétního uživatele. Systém závaží je navíc odhlučněn plastovým krytem, takže si můžete dopřát klidného a relativně tichého tréninku. Táhlo lze jednoduše odložit na pogumovanou odkládací plochu. Můžete také dokoupit táhla jiných tvarů a připevnit je místo toho původního. Polstrování sedadla je vyrobeno z pevné syntetické kůže, která stroji dodává velice stylový vzhled. Spodní kladka Marbo Sport MP-U207 je kvalitní přístroj pro přitahování spodní kladky a zajisté snadno zapadne do každé moderní posilovny.Technický popis:


profesionální stroj pro posilování zádových a pažních svalů
pevné dvakrát přešité polstrování ze syntetické kůže
tichý chod díky izolaci závaží
vyměnitelné táhlo
systém pro vyrovnání nerovností podlahy
výška: 205 cm
šířka: 76 cm
délka: 194 cm
hmotnost stroje: 136 kg
hmotnost závaží: 120 kg (8x5 kg, 8x10 kg)
nosnost: 150 kg
plocha: 1,48 m2
kategorie: S (dle normy EN 957-4)
vhodné pro komerční i domácí použití

Kategorie sportovního zboží: .cz | Sport | Fitness | Posilovací stroje


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Posilovací stroj - spodní kladka Marbo Sport MP-U207 červená ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz