Zobrazit větší

Campingaz Twister Plus PZ

3138522077204

A6:14638 (pro objednávky)

Nové

Ať už jste na horách nebo venku kempujete s rodinou, máme pro vás vše potřebné pro přípravu jídla. Užijte si více přípravu jídla díky...

Více informací:

Výrobce: Campingaz

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 029 Kč

Více informací:

Campingaz Twister Plus PZ - Outdoorové vařiče - Trefa Sport .cz

Campingaz Twister Plus PZ

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Výkon: 2850 W a více
  • Hmotnost produktu: 0.3 kg


Ať už jste na horách nebo venku kempujete s rodinou, máme pro vás vše potřebné pro přípravu jídla. Užijte si více přípravu jídla díky širokému výběru vařičů Campingaz. Ke všem typům našich grilů a vařičů dodáváme kartuše a plynové lahve, dostupné po celém světě. Kterýkoliv výrobek si koupíte, můžete si být jisti jeho spolehlivostí, bezpečností a praktičností.

Na mnoha místech je zakázáno rozdělávat oheň kvůli potenciálnímu nebezpečí lesních požárů a vařiče se tak stávají jedinou možností jak připravit jídlo.Turistické vařiče Campingaz jsou navrženy tak, aby byly co nejlehčí, bezpečné a spolehlivé. Vyberte si vařič, podle vyšich potřeb.

Turist. vařič CAMPINGAZ Twister Plus PZ + kartuš
Výkonný turistický kartušový vařič s piezozapalováním a připojením Easy Clic®. Ochranný plíšek proti přehřátí regulačního knoflíku. Šikovný plastový transportní obal. Nyní v setu s plynovou kartuší CV300+.

Technická data:
- výkon: 2900 W
- doba varu: 3 min 45 s
- doba provozu na kartuši CV 300 Plus: 1 h 10 min
- hmotnost: 263 g

Kategorie sportovního zboží: Sport | Outdoorové vybavení | Outdoorové vařiče


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Campingaz Twister Plus PZ ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz