Zobrazit větší

Kempingový vařič CAMPINGAZ Base Camp

3138522060107

A6:11401 (pro objednávky)

Nové

Ať už jste na horách nebo venku kempujete s rodinou, máme pro vás vše potřebné pro přípravu jídla. Užijte si více přípravu jídla díky...

Více informací:

Výrobce: Campingaz

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 999 Kč

Více informací:

Kempingový vařič CAMPINGAZ Base Camp - Outdoorové vařiče - Trefa Sport .cz

Kempingový vařič CAMPINGAZ Base Camp

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Typ paliva: Plynové
  • Výkon: méně než 2600 W
  • Spotřeba paliva: méně než 226 g/h
  • Hmotnost produktu: 1.5 kg


Ať už jste na horách nebo venku kempujete s rodinou, máme pro vás vše potřebné pro přípravu jídla. Užijte si více přípravu jídla díky širokému výběru vařičů Campingaz. Ke všem typům našich grilů a vařičů dodáváme kartuše a plynové lahve, dostupné po celém světě. Kterýkoliv výrobek si koupíte, můžete si být jisti jeho spolehlivostí, bezpečností a praktičností.

Campingaz přichází na trh s novinkou v oblasti dvouplotýnkových plynových vařičů. Díky technologii Xcelerate™ zkrátíte dobu vaření i z;a větrných podmínek na polovinu, čímž výrazně snížíte spotřebu plynu! Umožňují to nové patentované hořáky se závětřím a podporou hrnce. Neztrácejte peníze a čas zdlouhavým vyvařováním a užijte si dovolenou bez starostí! Ať již si vyberete model s toasterem, grilovacím roštem, nebo s teleskopickými nohami, vždy budete ve vaření o krok napřed.

Kempingový vařič CAMPINGAZ Base Camp
Dvouplotýnkový vařič na plynovou PB lahev. Dva oddělené výkonné hořáky.
Skládací chladící taška přes rameno pojme 5x 1,5L lahve. Snadno se čistí a zavařené vnitřní švy zabraňují proniknutí tekutin ven v případě porušení lahve.

Technická data:
- výkon: 2 x 1600 W
- uvaření 1l vody: 8 min.
- spotřeba: 180 g-h.
- rozměry: 43 x 24 x 8 cm.
- zdroj energie: 2 kg, 5 kg a 10 kg PB lahev, lahve R907
- hmotnost: 1,5 kg.

Kategorie sportovního zboží: Sport | Outdoorové vybavení | Outdoorové vařiče


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kempingový vařič CAMPINGAZ Base Camp ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz