Zobrazit větší

Tepelné čerpadlo ZODIAC ZS500 INVERTOR 0 - 50m3

A50:816527 (pro objednávky)

Nové

Nové tepelné čerpadlo ZS500 s technologií HeatselectNejlepší varianta vyhřívání Vašeho bazénu v současnostiSvětoznámí výrobce...

Více informací:

Výrobce: Zodiac

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 111 929 Kč

Více informací:

Tepelné čerpadlo ZODIAC ZS500 INVERTOR 0 - 50m3 - Ohřev vody k bazénům - Trefa Sport .cz

Tepelné čerpadlo ZODIAC ZS500 INVERTOR 0 - 50m3

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Distribuce: CZ


Nové tepelné čerpadlo ZS500 s technologií Heatselect

Nejlepší varianta vyhřívání Vašeho bazénu v současnosti

Světoznámí výrobce tepelných čerpadel tento rok přichází s novinkou. Jedná se o tepelné čerpadlo Zodiac ZS500, které posouvá vytápění bazénů významně do budoucnosti díky použití invertorové technologie a mnoha dalších inovací. Dosahuje zdaleka nejlepších výsledků v současnosti. Pracuje ve třech praktických režimech, které uspokojí a předčí Vaše požadavky - více se o nich dozvíte níže. Zodiac ZS500 vyniká svým skvělým designem, který příjemně doplní okolí vašeho bazénu - lze jej rovněž díky vertikálnímu ventilátoru umístit do užších prostorů např. mezi stěny, či rostliny, které umístěním nijak neutrpí a neovlivní výkon čerpadla.

EcoSilence mód, vyhřívání v tichosti a z;a nízké ceny

Ideální pro udržování teploty v průběhu sezóny. Tento režim přizpůsobuje výkon kompresoru odchylce od požadované teploty: čerpadlo tak pracuje na 50 až 75 % a zaručuje nejnižší spotřebu energie a nejnižší hladinu hlučnosti, která je pouhých 30 dBA.

Boost mód, nastartujte výkon

nejúčinnější pro rychlé zvýšení teploty, zejména na začátku sezóny, kdy je voda ještě studená. Režim Boost pracuje na 100 % kapacity čerpadla, přesto hluk nepřesahuje 67 dB.

Smart mód, inteligentní vyhřívání

je dalším inteligentním režimem, který automaticky vybere optimální provozní výkon čerpadla, mezi 50 a 100 %, což umožňuje dosáhnout nejlepší kompromis mezi rychlostí nárůstu teploty, úsporou energie a nízkou hlučností. Tento model tepelného čerpadla je jedinečným řešením pro komfortní vytápění Vašeho bazénu.

Kategorie sportovního zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Bazény a doplňky | Ohřev vody k bazénům


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Tepelné čerpadlo ZODIAC ZS500 INVERTOR 0 - 50m3 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz