Zobrazit větší

MASTER Poke - červené

8592833006271

A6:20963 (pro objednávky)

Nové

Dětské odrážedlo - kolo MASTER Poke je odlehčené tréninkové odrážedlo pro děti od 3-5 let pro přípravu udržení stability a rovnováhy...

Více informací:

Výrobce: Master

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 999 Kč

Více informací:

MASTER Poke - červené - Odrážedla - Trefa Sport .cz

MASTER Poke - červené

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Hmotnost produktu: 3 - 3.6 kg
  • Nosnost: 30 - 45 kg
  • Druh kol: Bantamové
  • Velikost kol: 12 - 12.5 "
  • Hmotnost produktu: 4.4 kg


Dětské odrážedlo - kolo MASTER Poke je odlehčené tréninkové odrážedlo pro děti od 3-5 let pro přípravu udržení stability a rovnováhy jízdy na kole. Otočením rámu lze snížit - zvýšit úroveň sedátka nad zemí podle výšky dítěte. K zvýšení bezpečnosti je vhodné používat bezpečnostní helmu a chrániče s jako u jízdních kol. Každý malý sportovec by si měl před jízdou na klasickém jízdním kole osvojit základy držení rovnováhy a jízdy vpřed na oblíbených odrážedlech. Kluci i holky si zamilují krásné barvy a motivy, které zaujmou i všechny jejich kamarády. Největší radost jim ale udělá možnost napodobit své rodiče při jízdě na kole. Je to ideální způsob, jak motivovat dítě k postupnému zlepšování jízdní techniky a pozvolnému přechodu na klasické jízdní kolo. Pozornost pří výběru odrážedla nevěnujte jen barvě a motivu, ale především velikosti odrážedla. Nejdůležitějším parametrem je výška sedla, ta musí být vhodně zvolena k výšce dítěte. Ideální poloha sedla je taková, aby dítě dosáhlo oběma chodidly na zem. Pokud by bylo dítě jen na špičkách, nemůže bezpečně zabrzdit a bude padat do stran. Technická data:

12" bantamová kola
ocelový rám
výška sedla od země nastavitelná v rozmezí 30 - 43 cm
šířka řidítek: 40 cm
výška řidítek: 55 cm
délka odrážedla: 85 cm
gumové ručky se skvělou adhezí
hmotnost: 3,3 kg
maximální zatížení: 50 kg
>

Kategorie sportovního zboží: .cz | Dětské zboží | Vozítka | Odrážedla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží MASTER Poke - červené ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz