Zobrazit větší

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro

8594070930708

A1:32619 (pro objednávky)

Nové

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro je určen pro přepravu maximálně dvou jízdních kol. Díky většímu prostoru mezi...

Více informací:Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 7 999 Kč

Více informací:

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro - Nosiče kol - Trefa Sport .cz

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Délka: 135 cm


Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro je určen pro přepravu maximálně dvou jízdních kol. Díky většímu prostoru mezi ližinami a vyšší celkové nosnosti (60 kg) je vhodný zejména pro elektrokola. Ta jsou právě těžší než kola běžná a vyžadují více prostoru. Nosič vyniká kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Díky tomu je možné jej téměř kdekoliv skladovat nebo převážet v kufru auta. Snadná je i manipulace a samotná instalace. Kola rychle připevníte pomocí univerzálních držáků na rám a rychloupínacích nastavitelných řemínků, které si poradí s jakoukolv šířkou plášťů. Kola jsou na několika bodech pevně a bezpečně přichycena, takže se jejich pádu obávat nemusíte. Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro lze jednoduše sešlápnutím rámové trubky sklopit i s připevněnými elektrokoly, což zajišťuje pohodlný přístup do kufru auta. Nosič nabízí možnost uzamknutí, takže se nemusíte obávat krádeže kol ze zaparkovaného auta.Technický popis:
Max. počet jízdních kol
2 elektrokola


Průměr rámu kola
všechny typy


Hmotnost produktu
14 kg


Nosnost
60 kg


Napájecí konektor
13 polový


Rozměry produktu po složení
d120 x š60 x v20 cm


Zadní světla
ano


Uzamknutí kola k nosiči
ano


Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano


Maximální rychlost
130 km/h

Kategorie sportovního zboží: .cz | Auto-moto | Střešní nosiče | Nosiče kol


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz