Zobrazit větší

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 3 Top Plus

8594070930920

A1:40554 (pro objednávky)

Nové

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 3 Top Plus je určen pro přepravu maximálně tří jízdních kol o maximální celkové hmotnosti 60 kg....

Více informací:Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 11 990 Kč

Více informací:

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 3 Top Plus - Nosiče kol - Trefa Sport .cz

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 3 Top Plus

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Montáž: na tažné zařízení
  • Maximální počet jízdních kol: 3
  • Průměr rámu kola: 22-75 mm
  • Hmotnost produktu: 16.30 kg
  • Maximální nosnost (kg): 60 kg
  • Konektor: 13 polový


Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 3 Top Plus je určen pro přepravu maximálně tří jízdních kol o maximální celkové hmotnosti 60 kg. Vyniká kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Díky tomu je možné jej téměř kdekoliv skladovat nebo převážet v kufru auta. Snadná je i manipulace a samotná instalace. Kola rychle připevníte pomocí univerzálních držáků na rám a plastových pásků s ráčnovou přezkou, které si poradí se šířkou plášťů do 2,6". Kola jsou na několika bodech pevně a bezpečně přichycena, takže se jejich pádu obávat nemusíte. 

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 3 Top Plus lze jednoduše pomocí nožního pedálu sklopit i s připevněnými koly, což zajišťuje pohodlný přístup do kufru auta. Všechny úchyty kol jsou uzamykatelné pro větší bezpečnost a komfort převozu kol. Krádeže ze zaparkovaného auta se tak obávat nemusíte. Zakrytování koryt dodává nosiči kompaktní vzhled a vyšší stabilitu kol na nosiči.Technický popis:
Max. počet jízdních kol
3 kola


Průměr rámu kola
22 - 75 mm


Hmotnost produktu
16,3 kg


Nosnost
60 kg


Napájecí konektor
13 polový


Rozměry produktu po složení
d1085 x š827 x v239 mm


Zadní světla
ano


Uzamknutí kola k nosiči
ano


Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano


Maximální rychlost
130 km/h

Kategorie sportovního zboží: Auto-moto | Střešní nosiče | Nosiče kol


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 3 Top Plus ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz