Zobrazit větší

KitchenAid 5KSB8270 - servis u zákazníka

5413184201746

A9:70776 (pro objednávky)

Nové

Doposud nejvýkonnější model stolního mixéru KitchenAid: Artisan Power Plus Mixér nabízí možnost využití tří různých přednastavených...

Více informací:

Výrobce: KitchenAid

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 25 190 Kč

Více informací:

KitchenAid 5KSB8270 - servis u zákazníka - Mixéry a šlehače - Trefa Sport .cz

KitchenAid 5KSB8270 - servis u zákazníka


Doposud nejvýkonnější model stolního mixéru KitchenAid: Artisan Power Plus Mixér nabízí možnost využití tří různých přednastavených programů s přesným nastavením rychlosti pro přípravu koktejlů, džusů a polévek, které vám vždy zaručí zcela perfektní výsledky.
Dále je vybaven samočistícím cyklem a exkluzivní tepelnou regulací nádoby (o objemu 2,6 L bez obsahu BPA), díky níž přístroj mixuje a ohřívá polévku z;a pouhých 5 minut a rovněž udržuje potraviny déle horké.
Výkonný motor 3,5HP (koňských sil) a patentovaný nerezový nůž během procesu vytvářejí dynamický  vír pro jemnější, konzistentní a výjimečné výsledky při přípravě smoothies, rostlinných mlék, polévek, omáček nebo mixování celých kusů ovoce a zeleniny včetně vláknitých přísad.
Jedinečný design přístroje inspirovaný kultovní podobou kuchyňského robotu KitchenAid z něj navíc činí atraktivní doplněk jak v současných tak v klasických kuchyních. 
Vlastnosti a výhody
Na tento model se vztahuje 10 let záruky
Základna z litého kovu
Robustní, stabilní a trvanlivý
Silný motor s maximálním výkonem 3,5 HP*
Nabírá rychlost a mixuje rychle a snadno tuhé suroviny, jako je zmrazené ovoce a vláknitá zelenina, pro jemnější výsledek
Jedinečné pěchovadlo s flexi stěrkou
KPro mixování velkých nebo velmi hrubých surovin. Tlačí suroviny zpět do mixovacího víru a otírá okraje nádoby pro rovnoměrné mixování k získání více obsahu z nádoby.
2,6 L nádoba s tepelnou kontrolou, bez obsahu BPA
Mixuje a ohřívá polévku z;a pouhých 5 minut a udržuje potraviny déle horké. Vhodné pro mytí v myčce na nádobí.
11 volitelných rychlostí a funkce pulzování 
Přesný ovládací knoflík nabízí souvislou variabilní kontrolu rychlosti od 1 do 11 ke splnění specifických potřeb všech receptů
4 přednastavené upravitelné mixovací programy:smoothie, džusy, polévky a samočisticí cyklus
Pro konkrétní výsledky a konzistenci. Pro snadné čištění.
Asymetrický nůž z nerezové oceli**
Mixuje ve 4 různých úhlech, aby se suroviny natlačily do mixovacího víru pro jemnější, konzistentní a výjimečné výsledky. 3mm čepel umožňuje mixování velkých a tuhých surovin, jako je celé ovoce a zelenina
*Při testování aktuálního výkonu mixéru na noži s použitím dynamometru, kdy strojní laboratoře měří mechanický výkon, vyvíjí tento mixér KitchenAid se svým robustním motorem a pokročilou ovládací deskou motoru větší výkon než přední konkurenti.
** Nůž patentovaný ve Spojeném království a v Německu.
Motor Motor s maximálním výkonem 3,5 HP
Parametry:
Příkon 1800 W
Napětí 220-240V / 50-60Hz
Počet otáček 1 000 až 24 000 RPM
Rozměry produktu výrobku (v x š x h) 44,9 x 26,7 x 23,1 cm
Rozměry produktu balení (v x š x h) 45,2 x 39,7 x 35,1 cm
Hmotnost produktu výrobku 9,4 kg
Hmotnost produktu balení 9,8 kg
Materiál produktu konstrukce Litinový kov
 

Kategorie sportovního zboží: Bílé zboží | Malé spotřebiče | Kuchyňské spotřebiče | Mixéry a šlehače


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží KitchenAid 5KSB8270 - servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz