Zobrazit větší

Masážní křeslo inSPORTline Marvyn černá - Servis u zákazníka

8596084011183

A1:11949-24229 (pro objednávky)

Nové

Masážní křeslo inSPORTline Marvyn je základním modelem masážního křesla, které i přesto nabízí bohatou funkční a programovou výbavu....

Více informací:

Výrobce: inSPORTline

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 41 990 Kč

Více informací:

Masážní křeslo inSPORTline Marvyn černá - Servis u zákazníka - Masážní přístroje - Trefa Sport .cz

Masážní křeslo inSPORTline Marvyn černá - Servis u zákazníka

Vlastnosti pro toto sportovní vybavení:

  • Barevné provedení: černá


Masážní křeslo inSPORTline Marvyn je základním modelem masážního křesla, které i přesto nabízí bohatou funkční a programovou výbavu. Pohodlí zaručuje konstrukce s nosností 100 kg, jejíž povrch je tvořen z odolné  syntetické kůže, která je od kůže pravé téměř k nerozeznání. Výhodou syntetické kůže je snadná údržba a s tím spojena i dlouholetá životnost. O samotnou masáž se stará 28 masážních airbagů a 6 masážních ventilů. Nedílnou součástí je i motor o síle 150W, starající se o tichý a plynulý chod.


Masážní křeslo inSPORTline Marvyn umožňuje masáž celého těla nebo jednotlivých částí a to hned v několika režimech. Vybírat můžete až z 5 druhů masáží, mezi kterými nechybí oblíbená shiatsu masáž, mačkání, poklepávání nebo plácání. Tyto druhy masáží lze aplikovat v jednotlivých programech, kterých je na výběr hned několik. Z přednastavených programů se jedná zejména o uvolňující masáž, relaxační masáž, masáž krku a ramen, komfortní masáž a u manuálních programů je možné vybírat z masáže lokální, bodové či celkové. Mimo tyto masáže si lze dopřát i masáž ve stavu bez tíže, která uvede křeslo do takové polohy, jako byste se cítili ve stavu beztíže. Pokud Vám ani jeden z programů nevyhovuje, můžete si vytvořit vlastní program a ten uložit do paměti (až 3 vlastní programy). Při zvolení uloženého programu tak předejdete předchozímu nastavování a můžete si vychutnat vaši oblíbenou masáž během jednoho kliknutí. Pro maximální komfort a prožitek z masáží disponuje křeslo inSPORTline Marvyn nastavením rychlosti masírování a nastavením intenzity masáže. Tuto funkci lze využít při jakémkoli typu masáže, ať už se jedná o přednastavené programy či manuální.


Masážní křeslo inSPORTline Marvyn nabízí mimo propracovaných masáží také další funkce, které jistě každý ocení. Automatické vyhřívání zad je funkce, která funguje na principu infračerveného záření. Jako zdroj je použito karbonové vlákno, které je možné rozehřát na teplotu 40°C - 50°C, což je optimální teplota pro prohřátí těla. Masáž prohřátých svalů je účinnější a příjemnější a vyhřívání lze také využít k rychlému navrácení tepla v případě prochladnutí. Mezi další nedílnou součást masážního křesla inSPORTline Marvyn patří transportní kolečka, pro snadný přesun, LED indikátor na boční straně nebo dálkový ovladač, pomocí kterého vše snadno a rychle nastavíte. To vše si můžete dopřát v pohodlí Vašeho domova ve chvíli, kdy masáž opravdu potřebujete. Masážní křeslo je ideální k uvolnění, relaxaci po sportovním výkonu, náročném dni v práci nebo k pohodovému odpočinku při poslechu vaší oblíbené hudby. Dopřejte si luxusní masáže s masážním křeslem inSPORTline Marvyn.Technický popis:


masážní křeslo pro domácí použití s profesionálními funkcemi
masáž celého/části těla
nastavení sklonu opěry zad/nohou
délkově nastavitelné opěrky lýtek
vyhřívání zad (40 - 50°C)
28 masážních airbagů
6 masážních ventilů
kolečka pro snadný transport
LED indikátor na boční opěře
dálkový ovladač
výkon: 150 W
maximální spotřeba: 150 W
rozměry po sestavení: délka 140 x šířka 78 x výška 120 cm
maximální délka křesla při cvičení: 190 cm
šířka sedáku: 51 cm
materiál: syntetická kůže
nosnost: 100 kg
hmotnost: 81 kg
přístroj není určen pro léčbu svalových a jiných nemocí - nejedná se o lékařský přístrojProgramy a funkce:


stav beztíže
5 druhů masáží (shiatsu masáž, mačkání, plácání, poklepávání, současné mačkání a poklepávání)
5 přednastavených programů (komfortní masáž, relaxační, ulevující, masáž krku a ramen, masáž zad a pasu)
5 manuálních programů (lokální, bodová, celková, krk a ramena, záda a pas)
3 vzduchové masáže (kompletní vzduchová masáž, horní končetiny, dolní končetiny) 
3 stupně nastavení intenzity masáže
3 stupňů nastavení rychlosti masírování
nastavení poloh/stupňů rychlosti/režimů u jednotlivých masáží
paměť počítače (3 režimy masáží)


 

Zero Gravity


V režimu tzv. nulové gravitace je úhel mezi horní polovinou těla a dolními končetinami přibližně 123°. V této poloze jsou stehna a lýtka nad úrovní srdce. Váha jednotlivých částí těla se rovnoměrně rozprostře po celém křesle, čímž dojde k uvolnění tlaku na organismus. I vy si můžete dopřát stav beztíže a načerpat novou energii. 

 
 
Zero Space


Speciální systém umožňující pomocí jediného tlačítka plynulé polohování křesla. Křeslo disponuje systémem pro horizontální posun v rozsahu 22cm a k úplnému sklopení zádové opěry proto nemusí být od zdi dále než pouhých 5cm. Tím se zcela liší od tradičních masážních křesel, která musí být od zdi odsunuta. Při sklápění zádové opěry můžete cítit, jak vás křeslo \„unáší\“ směrem dopředu. 
 
"S" design


Ergonomický design kopírující dvojité prohnutí páteře do tvaru písmene S. Masážní systém o délce 95 cm umožňuje efektivní masáž zad a hýždí. Díky správné, přirozené poloze zádových obratlů dochází během masáže k uvolnění páteře a ztuhlých zádových svalů.  
Vzduchové polštářky v oblasti předloktí


Set 8 vzduchových polštářků přizpůsobený tvaru lidského těla, nabízející komplexní masáž Yangchi a Quchi bodů v oblasti předloktí. 3D masáž pomocí nafukovacích vzduchových polštářků má relaxační a revitalizující účinky.


 
Vyhřívání zad


Vyhřívání pracuje na základě dlouhovlnného infračerveného záření a jako zdroj je použito karbonové vlákno. Zádová opěra se vyhřívá na 40°C-50°C, což je optimální teplota pro prohřátí zad a úlevu od bolesti. Masáž prohřátých svalů je účinnější a příjemnější a vyhřívání lze také využít k rychlému navrácení tepla v případě prochladnutí.
 
 

Odnímatelné polstrování zad a opěrky hlavy


Polštářek pod hlavu je anatomicky tvarovaný a nastavitelný podle výšky uživatele v rozsahu 10 cm. Zádové polstrování se ke křeslu upevňuje zipem. Polstrování můžete ponechat upevněné nebo jej odejmout – dle toho, zda si přejete sílu masážních hlavic snížit či naopak zvýšit.

 

Kategorie sportovního zboží: .cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Masážní přístroje


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Masážní křeslo inSPORTline Marvyn černá - Servis u zákazníka ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz